مدافع منچستریونایتد: باید قهرمان جام اتحادیه شویم

مدافع منچستریونایتد: باید قهرمان جام اتحادیه شویم

پایگاه خبری فوتبالی - لوک شاو، مدافع منچستریونایتد، به هم تیمی‌هایش هشدار داد که اگر قرار نیست قهرمان شوند نباید در فینال حضور پیدا کنند.

به گزارش فوتبالی،  منچستریونایتد شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه برابر ناتینگهام فارست با نتیجه 0-2 پیروز شد تا راهی دیدار فینال شود.  آنها بازی رفت را نیز با نتیجه 0-3 به سود خودشان پشت سر گذاشته بودند تا در مجموع با زدن 5 گل به دیدار نهایی راه پیدا کنند و پس از مدت‌ها شانس کسب جام قهرمانی در فوتبال انگلیس را به دست آورند. 

شاو پس از پایان این بازی به اسکای اسپورت گفت: "این اتفاق بسیار خاصی است. من فکر می‌کنم صعود ما به فینال نشان داد که در حال حاضر دقیقا در چه جایگاهی قرار داریم. این پسرها واقعا در شرایط خوبی قرار دارند، خصوصا در خانه عالی بازی می‌کنیم چون احساس می‌کنیم که هواداران با ما هستند. بی‌صبرانه منتظر فینال هستیم اما قبل از آن هم چند بازی مهم در پیش داریم."

او با ابراز خوشحالی از صعود به فینال اظهار داشت: "این اتفاق بسیار خوبی است اما اگر قرار نیست در فینال قهرمان شویم، اصلا نباید قدم به این دیدار بگذاریم. من فکر می‌کنم این فرصت بسیار خوبی برای ما است. دوست داریم در دیدارهای بزرگ و فینال‌های بزرگ به میدان برویم و این باشگاه را به همان جایی که باید باشد برگردانیم. ما باید برای قهرمانی تلاش کنیم. بازی با نیوکسل سخت است اما ما منتظرش هستیم."

4416