کی‌روش، کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده را متهم کرد: شما ترکیب تیم ملی مقابل انگلیس را لو دادید!

کی‌روش، کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده را متهم کرد: شما ترکیب تیم ملی مقابل انگلیس را لو دادید!

پایگاه خبری فوتبالی- علنی شدن اختلاف محمدحسین کنعانی‌زادگان با کارلوس کی‌روش باعث بازخوانی و رو شدن یک اتفاق مهم در اردوی تیم ملی در جام جهانی قطر شده است.

به گزارش فوتبالی، در جریان کامنت فوق عجیب مدافع تیم ملی زیر پست کارلوس کی‌روش هستید. اگرچه گفته می‌شود دلیل اصلی ناراحتی کنعانی‌زادگان از کی‌روش، بازی نکردن او و همچنین شجاع خلیل‌زاده در جام جهانی بوده اما گویا به همان اندازه که کنعانی‌زادگان از دست سرمربی تیم ملی در جام جهانی شاکی است، کی‌روش هم دل خوشی از او و همچنین شجاع خلیل‌زاده ندارد.

یک روزنامه سیاسی در شماره امروزش به برخی جزئیات درباره دلیل اختلاف کی‌روش با دو مدافع الاهلی قطر اشاره کرده است.

بر اساس این گزارش، کی‌روش که به‌خاطر لو رفتن ترکیب تیم ملی در صبح روز بازی با انگلیس عصبانی بود، پیگیری‌های خودش برای پیدا کردن شخصی که ترکیب را به یک رسانه نزدیک به دو بازیکن داد آغاز کرد و نتیجه این کار خراب‌تر شدن رابطه او با محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده شد. 

فردای روز بازی در یک جلسه، کی‌روش مقابل تمام بازیکنان کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده را زیر سوال برده و به آنها گفته که باید از همبازیان خود به خاطر لو دادن ترکیب و شکست سنگین شش بر دوی ایران مقابل انگلیس عذرخواهی کنند.

 مربی پرتغالی در جلسات فنی روزهای بعد هم به دفعات موضع‌گیری‌های تندی علیه این دو مدافع داشت و به همین خاطر بود که حتی یک دقیقه هم به این دو نفر برای دیدار با ولز و آمریکا اجازه بازی نداد. کی روش در جلسات فنی پیش از بازی با ولز و آمریکا و جاهایی که رسانه ها نبودند، مرتب از کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده انتقاد می‌کرد و به آنها تیکه می‌انداخت طوری که این دو بازیکن تا روز آخر حضور ایران در قطر، دل و دماغ هیچ کاری نداشتند! 

این روزنامه در بخش دیگری از گزارشش مدعی شده در خراب شدن رابطه کی‌روش با زوج خط دفاعی تیم ملی در دوران اسکوچیچ، پای برخی از بازیکنان تیم ملی در میان بوده که مدت‌ها جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داده بودند و با بازگشت کی‌روش، به ترکیب بازگشته بودند! 

درباره ماجراهای کی‌روش و تیم ملی در جام جهانی باید هر لحظه منتظر انتشار جزییات جدید دیگر و البته مصاحبه‌های آتشین کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده هم باشیم!

1984