کامنت عجیب کنعانی‌زادگان پای پست کی‌روش؛ تو به ایران خیانت کردی!

کامنت عجیب کنعانی‌زادگان پای پست کی‌روش؛ تو به ایران خیانت کردی!

پایگاه خبری فوتبالی- محمدحسین کنعانی‌زادگان واکنش عجیبی به پست جدید سرمربی تیم ملی نشان داد.

به گزارش فوتبالی، در حالی که ساعاتی پیش کارلوس کی‌روش، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به نوعی از تیم ملی و طرفداران تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد، مهمترین کامنت منتشرشده در زیر این پست مربوط به محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم ملی است.

کنعانی‌زادگان که به همراه شجاع خلیل‌زاده از تصمیمات کی‌روش در قبال آنها در جام جهانی شاکی سرمربی پرتغالی را به خیانت متهم کرده و نوشته است: "تو به ایران خیانت کردی، نه به منو شجاع."

کنعانی‌زادگان در 11 دیدار از مراحل دوم و سوم مقدماتی جام جهانی و به همراه شجاع خلیل‌زاده در ترکیب خط دفاعی حضور داشت اما در جام جهانی 2022 قطر، کنعانی‌زادگان فقط در نیمه دوم دیدار با انگلیس فرصت بازی پیدا کرد و شجاع خلیل زاده حتی یک دقیقه هم در این تورنمنت به میدان نرفت.

حتما به خاطر دارید که کارلوس کی‌روش چطور به خاطر غیبت دو روزه شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان قبل از جام جهانی، عصبانی شده بود و به نظر می‌رسید این مدافع در جام جهانی، فیکس بازی کنند اما در کمال تعجب، چنین اتفاقی رخ نداد.

به نظر می‌رسد باید به زودی منتظر مصاحبه‌های طوفانی زوج دفاعی الاهلی قطر علیه سرمربی پرتغالی احتمالا سابق تیم ملی باشیم.

همچنین محمدرضا خانزاده مدافع سابق و لژیونر تیم ملی که سابقه حضور در جام جهانی را با کارلوس کی‌روش دارد پس از تمجید از سرمربی پرتغالی، واکنش عجیبی به کامنت کنعانی‌زادگان نشان داده است که در نوع خود می‌تواند جالب توجه باشد.

7655