الاتحاد عربستان بعد از پنج سال به جام رسید

الاتحاد عربستان بعد از پنج سال به جام رسید

پایگاه خبری فوتبالی- تیم الاتحاد عربستان با برتری مقابل الفیحا در سوپر جام عربستان قهرمان شد.

به گزارش فوتبالی، دیدار نهایی سوپر جام فوتبال عربستان بین تیم های الاتحاد و الفیحا، هر دو از شهر جده در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض انجام شد.

در این بازی که با حضور گسترده تماشگران انجام شد، تیم الاتحاد از همان ابتدا برتری خود را بر حریف دیکته کرد و در دقیقه 3 بازی توسط عبدالرزاق حمدالله به گل اول رسید.

در ادامه بازی در نیمه اول، گل رومارینیو ستاره برزیلی الاتحاد با استفاده از VAR مردود اعلام شد و در وقت های تلف شده همان نیمه، ضربه پنالتی عبدالرحمان علی العبود به خارج زمین رفت تا فرصت گل دوم الاتحاد از بین برود.

اما در دقایق ابتدایی نیمه دوم باردیگر عبدالرزاق حمدالله دروازه الفیحا را باز کرد تا برتری الاتحاد در این بازی تثبیت شود و قهرمانی سوپر جام عربستان به این تیم زرد و مشکی پوش برسد 

عبدالرزاق حمدالله که سال 2019 با پیراهن النصر برابر التعاون و سال 2020 مقابل الهلال در سوپر جام عربستان گلزنی کرده بود  ،  عنوان بهتربن بازیکن مسابقه پایانی را به خود اختصاص داد.

این بازیکن مراکشی در دوره اخیر سوپر جام عربستان یک گل به النصر در مسابقه نیمه نهایی زد و در بازی پایانی هم دو بار دروازه الفیحا را گشود.

1979