اتفاقات جنجالی اهواز در گزارش ناظر بازی فولاد – پرسپولیس

اتفاقات جنجالی اهواز در گزارش ناظر بازی فولاد – پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- ناظر دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس گزارش خود را به کمیته مسابقات سازمان لیگ ارسال خواهد کرد.

به گزارش فوتبالی، دیدار روز گذشته تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس که با پیروزی میزبان به پایان رسید؛ جنجال‌ها و درگیری‌های زیادی داشت. اتفاقات و حاشیه‌هایی که در نهایت منجر به اخراج جواد نکونام از روی نیمکت تیم فولاد شد.

ناظر این بازی گزارش‌ خود درباره اتفاقات این مسابقه را امروز (شنبه) به کمیته مسابقات سازمان لیگ ارسال می‌کند و در صورت لزوم این گزارش‌ها به کمیته انضباطی نیز ارسال خواهد شد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد در گزارش ناظران مسابقه اعتراض مکرر کادر فنی فولاد و جواد نکونام به داوری و همچنین حضور تعدادی از اعضای تیم‌های پایه و لیدرهای باشگاه در ورزشگاه جزو موارد اساسی ذکر شده است.

در ابتدای مسابقه ناظر بازی به جواد نکونام بابت پوشیدن لباس مشکی و همرنگ بودن پیراهن او با پرسپولیس تذکر داده بود که این موضوع منجر به جر و بحث طرفین شد. نکونام در بین دو نیمه در اعتراض به بیرون کردن لیدرهای تیم فولاد از پشت نیمکت این تیم به ناظران مسابقه اعتراض کرده که همین موضوع منجر به دریافت کارت زرد اول این مربی شد.

دیگر موضوع مورد بحث در دیدار فولاد و پرسپولیس؛ بیانیه تیم اهوازی بعد از مسابقه دو تیم است که ادعا شده بود یحیی گل‌محمدی پس از سوت پایان بازی به تیم فولاد توهین کرده است. در گزارش ارائه شده به سازمان لیگ اما به این مورد اشاره‌ای نشده است.

6442