رونالدو مقصر اصلی شکست النصر بود

رونالدو مقصر اصلی شکست النصر بود

پایگاه خبری فوتبالی - رودی گارسیا سرمربی النصر اذعان کرد که دلیل شکست آن‌ها، از دست دادن موقعیت گلزنی توسط کریستیانو رونالدو بود. 

به گزارش فوتبالی، النصر شب گذشته در سوپرجام فوتبال عربستان به مصاف الاتحاد رفت و با نیتجه 1-3 برابر این تیم شکست خورد. رونالدو در این بازی نمایش چندان خوبی نداشت و نتوانست مانع از شکست تیمش در این بازی مهم شود. او در نیمه اول این فرصت را داشت که گلی را وارد دروازه حریف کند، اما در نهایت نتوانست از این فرصت استفاده کند و حالا به نظر می‌رسد که این اتفاق باعث نارضایتی سرمربی این تیم شده است.

گارسیا پس از پایان بازی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: "یکی از اتفاقاتی که باعث شد شرایط بازی به صورت کلی تغییر کند، فرصتی بود که کریستیانو رونالدو در نیمه اول از دست داد. اگر این توپ گل شده بود، شرایط عوض می‌شد."

رونالدو هنوز واکنش به این اظهارات مطرح‌شده از سوی گارسیا نشان نداده، اما مشخصا از اینکه مقصر شکست تیمش در فاصله یک ماه پس از حضور در النصر شناخته شود چندان خوشحال نخواهد شد. هرچند بسیاری از کارشناسان و هواداران این بازیکن معتقد هستند که به او مدتی زمان نیاز دارد تا بتواند با شرایط فوتبال عربستان سازگار شود و بار دیگر به همان رونالدوی سرنوشت‌ساز سابق تبدیل شود.

4416