حمله آگوئرو به زلاتان: نگران خودت و کشورت باش

حمله آگوئرو به زلاتان: نگران خودت و کشورت باش

پایگاه خبری فوتبالی - سرخیو آگوئرو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین و منچسترسیتی جواب اظهارات اخیر زلاتان ابراهیموویچ را داد. 

به گزارش فوتبالی، تیم ملی آرژانتین در فینال جام جهانی 2022 قطر بعد از یک ماراتون 120 دقیقه‌ای مقابل فرانسه که با تساوی 3-3 به پایان رسید در ضربات پنالتی به پیروزی رسید تا برای سومین بار فاتح جام جهانی شود. اما بعد از این بازی، رفتار بازیکنان آرژانتین از جمله امیلیانو مارتینز به دل هواداران فوتبال ننشست و زلاتان ابراهیموویچ نیز به شدت از آن ها انتقاد کرد و گفت که دیگر آن‌ها رنگ قهرمانی جهان را نخواهند دید. او همچنین در ادامه اذعان کرد که نگران امباپه نیست، چون او در آینده دوباره قهرمان جام جهانی خواهد شد. 

به نظر می‌رسد انتقادهای زلاتان به امیلیانو مارتینز و واکنش او بعد از به دست آوردن دستکش طلا روی سکوی استادیوم لوسیل برمی‌گشت.

امروز اما سرخیو آگوئرو که در جریان شادی آلبی‌سلسته در قطر حضور مستقیم داشت واکنش تندی به زلاتان نشان داد. او گفت:" اینکه کسی بگوید ما دیگر هیچ جامی نخواهیم برد بی‌ادبی است. حرف من این است: قبل از اینکه نگران آرژانتین باشی نگران کشور خودت باش. نگران بازیکنان کشورت که چند جام جهانی است اصلا در رقابتها نیستند."                               

4416