تشکر از ستاره‌های استقلال به شیوه ساپینتو(عکس)

تشکر از ستاره‌های استقلال به شیوه ساپینتو(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- برد پرگل استقلال مقابل ملوان، باعث شد که بعد از مدتها، ریکاردو ساپینتو با چهره‌ای خندان راهی رختکن ورزشگاه آزادی شود.

به گزارش فوتبالی، تا قبل از بازی امروز استقلال و ملوان، آخرین برد لیگ برتری آبی‌ها در ورزشگاه آزادی، به دیدار هفته ششم مقابل نساجی برمی‌گشت. دیداری که 19 شهریور برگزار شده و نکته جالب اینکه، آن بازی آخرین دیدار استقلال با حضور تماشاگرانش در ورزشگاه آزادی بود و بازگشت طرفداران استقلال به ورزشگاه، دوباره برای ریکاردو ساپینتو و تیمش خوش‌یمن بود.

ریکاردو ساپینتو که این روزها بیشتر از هر زمان دیگری تحت فشار است( قبل از بازی گفته شده بود که او باید هر 4 دیدار بعدی تیمش را ببرد) به قدری از برد پرگل تیمش مقابل ملوان خوشحال بود که در پایان بازی، به شیوه جالبی با دو  بازیکن تیمش، شادی‌اش را تقسیم کرد.

مربی پرتغالی که ارتباط بسیار خوبی با شاگردانش دارد، در پایان بازی و در عکسهایی که توسط علیرضا زینلی ثبت شده، با سعید مهری و مهدی قایدی شوخی کرده است.

او به قدری از عملکرد سعید مهری جلوی ملوان راضی بود که در کنفرانس خبری بعد از بازی به شکل ویژه‌ای از عملکرد هافبک تیمش تعریف کرد و گفت که  برخی هواداران تاکنون آنگونه که باید و شاید به سعید ارزش نداده‌اند و با او منصف هم نبوده‌اند.