تاوارس: انگیزه کافی برای بهترین عملکرد را داریم/ هیچ وقت به گزینه سقوط بودن فکر نمی‌کنم

تاوارس: انگیزه کافی برای بهترین عملکرد را داریم/ هیچ وقت به گزینه سقوط بودن فکر نمی‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد تیمش برای بازی با آلومینیوم اراک آماده است و اینکه گزینه سقوط به دسته پایین‌تر نیست.

به گزارش فوتبالی، تاوارس در نشست خبری پیش از دیدار تیم صنعت نفت مقابل آلومینیوم اراک در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: برای من یک سورپرایز است که برای اولین بار در اراک حضور دارم. خیلی دلتنگ برف بودم که خوشبختانه امروز دیدم. در هفته گذشته خیلی خوب خودمان را برای بازی فردا آماده کردیم و انگیزه کافی برای انجام بهترین عملکرد را داریم.

وی درباره غایبان تیمش در دیدار فردا تصریح کرد: ما مصدوم داریم ولی از طرف دیگر بازیکنان جایگزین شایسته‌ای هم داریم که می‌توانند به تیم ما کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره آخرین وضعیت نقل‌و‌انتقالاتی تیمش نیز توضیح داد: این موضوع بستگی به باشگاه دارد. باشگاه تمام تلاشش را می‌کند. با توجه به موجودی بازار نقل‌و‌انتقالات اگر موجودی پیدا شود هماهنگی خواهیم کرد تا در صورت نیاز به تیم اضافه شود.

تاوارس در واکنش به این موضوع که تیمش وضعیت خوبی در جدول ندارد و چه برنامه‌ای برای خروج از این شرایط دارند، گفت: برنامه ما این است که کار و تلاش کنیم. تیم خیلی خوبی داریم، اما متأسفانه از ابتدای فصل تیم در راه درست قرار نگرفته بود. ما تمام تلاش‌مان روی این است که کارها را در باشگاه و تیم تنظیم کنیم. هیچ‌گاه به این موضوع فکر نمی‌کنم که گزینه سقوط یا قهرمانی باشیم. تمام تمرکز ما روی تلاش و کار کردن است.

2636