ستاره رئال مادرید هدف جدید النصر

ستاره رئال مادرید هدف جدید النصر

پایگاه خبری فوتبالی - مدیران باشگاه النصر بعد از خریدن کریستیانو رونالدو، حالا به دنبال جذب لوکا مودریچ ستاره اهل کروات رئال مادرید هستند. 

به گزارش فوتبالی، چند روز قبل در یک اتفاقی جنجالی، کریستیانو رونالدو ستاره سابق تیم‌های منچستریونایتد، یوونتوس و رئال مادرید در ازای قراردادی 200 میلیون یورویی به النصر عربستان پیوست تا تمامی اهالی فوتبال بهت زده شوند. اما این پایان بلند پروازی‌های النصر نیست و حالا آن‌ها می خواهند یک ستاره دیگر را به خدمت بگیرند.                             

هفته گذشته مارکا در گزارشی اعلام کرد که لوکا مودریچ حداقل برای یک فصل دیگر دوست دارد در رئال مادرید بازی کند. این ستاره 37 ساله در چند فصل گذشته پیشنهادات وسوسه انگیزی از آمریکا و عربستان رد کرده، اما در حال حاضر هیچ پیشنهاد تمدید قراردادی روی میز نیست. البته فلورنتینو پرز به راحتی می تواند با او به توافق برسد و مودریچ نیز می تواند تا سال 2024 در سانتیاگو برنابئو بماند.             

رسانه‌های عربی مدعی هستند که سران النصر بعد از جذب رونالدو، در تابستان 2023 به سراغ سرخیو راموس مدافع پاریسن ژرمن خواهند رفت و سپس در سال 2024 به دنبال جذب لوکا مودریچ خواهند بود. 

4416