گمانه‌زنی رسانه‌ها؛ خداحافظی اجباری این 4 نفر با تیم ملی؟

گمانه‌زنی رسانه‌ها؛ خداحافظی اجباری این 4 نفر با تیم ملی؟

پایگاه خبری فوتبالی- گفته می‌شود برخی از نفرات حاضر در جام جهانی، جایی در فهرست تیم ملی در جام ملتهای آسیا نخواهند داشت.

به گزارش فوتبالی، کارلوس کی‌روش که پیرترین تیم حاضر در جام جهانی را به قطر برده بود، با کسب فقط یک برد از سه بازی مرحله گروهی، به کارش در این تورنمنت پایان داد.

در شرایطی که هنوز ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با کی‌روش مشخص نیست، اظهارنظری از مربی پرتغالی منتشر شد مبنی بر آنکه او قصد دارد برای جام ملتها، دست به جوانگرایی بزند و ترکیب تیمش را جوان کند.

در چنین شرایطی، امروز یکی از روزنامه‌های ورزشی مدعی شد که  احسان حاج‌صفی 33 ساله، کریم انصاری‌فرد 32 ساله ، رامین رضاییان 33 ساله و وحید امیری 34 ساله نفراتی هستند که به خاطر شرایطی سنی‌شان، به احتمال زیاد برای جام ملتها به تیم ملی دعوت نمی شوند و البته مشخص نیست علیرضا جهانبخش هم به این فهرست اضافه خواهد شد یا خیر؟ 

این خبر در حالی منتشر شده که هر چهار نفر جزو بازیکنان محبوب کی‌روش محسوب می‌شوند و با توجه به آنکه جام ملتهای آسیا سال آینده برگزار خواهد شد، احتمالا برخی از این نفرات، تیم ملی را در سفر به قطر همراهی خواهند کرد. البته که همه چیز بستگی به نظر سرمربی تیم ملی در جام ملتهای آسیا دارد.

1984