گزارش ویژه/ شباهت عجیب محبی و قایدی؛ می‌مانند یا می‌روند؟

گزارش ویژه/ شباهت عجیب محبی و قایدی؛ می‌مانند یا می‌روند؟

پایگاه خبری فوتبالی- آیا ممکن است دو بازیکن هجومی استقلال از این تیم جدا شوند یا همچنان در استقلال می مانند؟

به گزارش فوتبالی، مشکلات مالی استقلال، می‌تواند ضربه بزرگی به ریکاردو ساپینتو و تیمش بزند. با اینکه محمد محبی در تمرین امروز آبی‌ها حاضر بود اما این بحث درباره او وجود دارد که در صورتی که تا قبل از نقل و انتقالات زمستانی، استقلال پول این بازیکن را به حساب باشگاه سانتاکلارا واریز نکند، او، ایران را به مقصد پرتغال ترک خواهد کرد.

این تنها مشکل آبی‌ها نیست و مهدی قایدی هم در شرایطی مشابه محبی قرار دارد و باشگاه استقلال باید بخش باقیمانده از مطالبات باشگاه شباب الاهلی امارات بابت صدور رضایتنامه قرضی او را هر چه زودتر به حساب این باشگاه واریز کند.

نکته عجیب درباره این دو بازیکن، سرنوشت تلخ آنها در ارتباط با ملی‌پوش‌شدنشان است. آنها به امید بازگشت به تیم ملی و حضور در فهرست نهایی مسافران جام جهانی، پیراهن استقلال را بر تن کردند تا کاملا جلوی چشم مربیان وقت تیم ملی باشند اما کارلوس کی‌روش، جانشین اسکوچیچ شد و در نهایت تصمیم گرفت روی نام این دو بازیکن خط قرمز بکشد که البته خط خوردن محبی از فهرست نهایی تیم ملی، باعث تعجب استقلالی‌ها شد و با توجه به افت کیفیت قایدی، کسی از عدم دعوت کی روش از او به تیم ملی، تعجب نکرد. 

در هر حال شایعاتی هم منتشر شده که مثلا عدم حضور در جام جهانی، این دو بازیکن را به قدری دلسرد کرده که طبق برخی شایعات، آنها دل و دماغ زیادی برای ادامه همکاری با استقلال ندارند. البته ممکن است این شایعات هم درست نباشد ولی گذر زمان ماجراها را نشان می‌دهد.

گزارش: زانیار دلیری