تایمز: مسی و دو بارسایی سابق در آستانه پیوستن به اینترمیامی

تایمز: مسی و دو بارسایی سابق در آستانه پیوستن به اینترمیامی

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که اینتر میامی در یک قدمی خرید لیونل مسی ستاره آرژانتینی پی اس جی قرار دارد.

به گزارش فوتبالی، در هفته های اخیر برخی رسانه های انگلیسی از خوشبینی تیم دیوید بکام به این انتقال خبر داده بودند و حالا نشریه تایمز به جزئیات انتقال مهاجم آرژانتینی به لیگ آمریکا پرداخته است. برای این انتقال نکاتی کلیدی وجود دارند مثل این که خود مسی زندگی در شهر میامی را دوست دارد و در آن جا خانه دارد و تا کنون بارها برای تعطیلات به این شهر رفته است. مسی همیشه گفته که دوست دارد روزی در لیگ آمریکا بازی کند. لئو در سال 2020 گفته بود:" همیشه دوست داشتم که تجربه لذت بردن و زندگی در آمریکا را به دست بیاورم و در این لیگ حضور پیدا کنم. این چیزی است که من دوست دارم اما نمی توان آینده را پیش بینی کرد."

تایمز از سویی به تاثیر بکام در این انتقال اشاره کرده است. بکام که به عنوان سفیر جام جهانی قطر نیز انتخاب شده بود، رابطه خوبی با مالکان پی اس جی دارد. بکام از طریق قراردادهایش با آدیداس رابطه مستقیمی با مسی دارد. قرارداد مسی با پی اس جی در پایان فصل یعنی در روز 30 ژوئن به اتمام خواهد رسید و هر چند که قطری ها دوست دارند که قراردادش را تمدید کنند  اما به ماندن وی مطمئن نیستند. 

مسی با انتقال به  اینترمیامی به پردرآمدترین بازیکن تاریخ لیگ امریکا تبدیل خواهد شد که البته احتمال دارد که لوئیز سوارز که با اتمام قراردادش با ناسیونال به بازیکن ازاد تبدیل شده و فابرگاس که در حال حاضر در تیم کومو در لیگ دسته دو ایتالیا توپ می زند، به او ملحق شوند و بدین ترتیب جمع مسی و رفقایش حسابی در تیم دیوید بکام جمع می شود.

4125