بیرانوند برای آمریکا تمرین کرد

بیرانوند برای آمریکا تمرین کرد

پایگاه خبری فوتبالی- علیرغم نمایش خوب سیدحسین حسینی مقابل ولز، به احتمال بسیار زیاد، علیرضا بیرانوند در بازی با آمریکا درون دروازه قرار خواهد گرفت.

به گزارش فوتبالی، اگرچه بیرانوند در تمرین قبل از بازی با ولز شرکت کرده بود و به نظر می‌رسید مقابل این تیم به میدان خواهد رفت اما فیفا اجازه بازی کردن دروازه‌بان شماره یک تیم ملی را نداد تا بیرانوند از روی سکوها شاهد نمایش بسیار خوب حسینی درون دروازه‌ باشد. نمایشی کاملا متفاوت نسبت به عملکرد سیدحسین جلوی انگلیس و حسینی بعد از علیرضا حقیقی در جام جهانی 2014 و علیرضا بیرانوند در جام جهانی 2014، تبدیل به سومین دروازه‌بان تیم ملی شد که در این تورنمت، موفق به کلین‌شیت شده است.

بعد از نمایش خوب حسینی در بازی دیروز، حالا این سوال مطرح شده که کی‌روش در بازی با آمریکا از کدام یک از دروازه‌بان‌هایش استفاده خواهد کرد؟

جواب این سوال را کریم بوستانی مربی اسبق دروازه‌بان‌های تیم ملی در گفت و گو با یکی از خبرگزاری‌ها داده و گفته اگرچه حسینی جلوی ولز نمایش خوبی داشت اما با توجه به تجربه بیرانوند، کی‌روش به احتمال بسیار زیاد، از دروازه‌بان اول تیمش جلوی آمریکا استفاده خواهد کرد.

1984