واکنش مایلی‌کهن به شکست سنگین تیم ملی مقابل انگلیس

واکنش مایلی‌کهن به شکست سنگین تیم ملی مقابل انگلیس

پایگاه خبری فوتبالی- محمد مایلی‌کهن همیشه یکی از منتقدان جدی کارلوس کی‌روش بوده و مثل اینکه قرار نیست بی‌خیال این مربی شود.

به گزارش فوتبالی، مایلی‌کهن پس از شکست سنگین تیم ملی مقابل انگلیس که بدترین نتیجه تاریخ تیم ملی در تاریخ مسابقات جام جهانی بود سکوت خود را شکست و تصمیم به مصاحبه گرفت تا بار دیگر از خجالت سرمربی تیم ملی و حامیانش بربیاید. 

مایلی کهن که در مسابقات انتخابی جام جهانی 98 فرانسه هدایت تیم ملی را بر عهده داشت در گفت و گو با یکی از خبرگزاری‌ها و در واکنش به باخت تیم ملی مقابل سه شیرها گفته است: " اگر الان تیم ملی با من مایلی کهن با این نتیجه در جام جهانی می باخت چه بلایی سرم می‌آوردید؟ چه کارم می‌کردید؟ مستقیم مرا از قطر به ایران می‌آورید و برایم دادگاه تشکیل می‌داد و تک تک کلمات رسانه‌ها مربوط به نقد تند علیه من بود."

سرمربی سابق تیم ملی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد از تصمیمات اشتباه کی‌روش مقابل شاگردان ساوت گیت می‌گوید: " من نمی‌خواهم از لفظ باخت افتضاح یا بدتر از آن استفاده کنم. چرا که این توصیف در کنار تیم ملی قرار خواهد گرفت و به نظرم تیم ملی کشورم نبود که باخت بلکه تصمیمات اشتباه باعث این شکست شد. کاش می‌شد این شکست را به نام کی‌روش نوشت نه تیم ملی ایران."

7655