گواردیولا در آستانه تمدید قرارداد با منچسترسیتی؟

گواردیولا در آستانه تمدید قرارداد با منچسترسیتی؟

پایگاه خبری فوتبالی - در حالی که در تب و تاب بازی های جام جهانی 2022 قطر هستیم، به نظر می رسد که پپ گواردیولا در حال تمدید قرارداد خود با باشگاه منچستر سیتی است و همچنان قصد دارد که به فعالیت خود در جمع سیتیزن ها ادامه دهد.

به گزارش فوتبالی، پپ گواردیولا از سال 2016 هدایت منچسترسیتی را بر عهده گرفته است و تا اینجای کار او یک تیم قدرتمند داشته است و عملکردش در لیگ برتر انگلیس و جام های داخلی انگلیس قابل قبول بوده است. پپ گواردیولا هنوز با منچستر سیتی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نشده است اما یک بار در سال 2021 توانست تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیش برود و در فینال با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم چلسی شکست خورد و بدین ترتیب دستش به جام نرسید.

در حالی که گمانه زنی هایی وجود داشت که پپ گواردیولا ممکن است در پایان این فصل از منچسترسیتی جدا شود، روزنامه اتلتیک ادعا کرده است که پپ گواردیولا با سران منچسترسیتی برای تمدید قرارداد تا سال 2025 میلادی یعنی دو سال دیگر به توافق رسیده است و این قضیه به زودی رسمی می شود.

در واقع به نظر می رسد که گواردیولا می خواهد همچنان رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به همراه منچسترسیتی را ادامه دهد.

1470