در انتظار جلسه حیاتی در باشگاه پرسپولیس

در انتظار جلسه حیاتی در باشگاه پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- آیا کاپیتان‌های پرسپولیس راهی کمیته انضباطی باشگاه خواهند شد؟

به گزارش فوتبالی، در حالی که همه نگاه‌ها به دوحه قطر و مسابقات جام جهانی 2022 معطوف شده اما باشگاه پرسپولیس همچنان با حواشی عجیب و غریبی دست و پنجه نرم می‌کند.

پس از عدم برگزاری تمرینات پرسپولیس در روزهای شنبه و یک‌شنبه روز گذشته نیز بازیکنان این تیم به دو دسته تقسیم شدند و نفراتی تمرین کردند که این فصل به پرسپولیس اضافه شدند.

گفته می‌شود از بین اعضای کادر فنی نیز کریم باقری و سیدجلال حسینی هم که به مانند بازیکنان فصل گذشته از باشگاه طلبکارند در تمرین حاضر نشدند تا یحیی دو دستیارش را روز گذشته در کنار خود نداشته باشد.

اگرچه دیروز محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس در محل تمرین حاضر شد و با کادر فنی و بازیکنان درباره مشکلات‌شان گفت و گو کرد و قول رفع آن مشکلات را داد اما بازیکنان بدون در نظر گرفتن این قول و وعده تمرین نکردند و تنها شرط آنها حضور رضا درویش در تمرینات بود تا بتوانند مشکلات خود را به گوش او برسانند اما رضا درویش به دلیل سفر به قطر برای دیدن بازی تیم ملی مقابل انگلیس، در ایران نبود.

در چنین شرایطی، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا دو کاپیتان پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی باشگاه احضار شدند تا امروز و پس از بازی مقابل مس کرمان با حضور در ساختمان باشگاه پاسخگوی تمرین نکردن کل بازیکنان باشند. البته که بامداد امروز یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد ممکن است کل بازیکنان پرسپولیس امروز به باشگاه بروند تا نشان دهند که تمرین نکردن، یک تصمیم دسته‌جمعی بوده است.

7655