شمسایی: تا زمانی که باشم جوانگرایی هم هست

شمسایی: تا زمانی که باشم جوانگرایی هم هست

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: از ابتدای شروع به کار در تیم ملی اعلام کردم کار جوانگرایی را تا لحضه‌ای که در این تیم هستم انجام می‌دهم.                                    

به گزارش فوتبالی، وحید شمسایی در گفت‌وگو با فارس، در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال اظهار داشت: در حال حاضر تیم ملی فوتبال در جام جهانی حضور دارد و همه توجهات در حال حاضر به این تیم است و ان شاءالله با دعای خیر مردم ایران برای اولین بار به مرحله دوم رقابت‌های جام جهانی صعود می‌کنیم. 

  وی گفت : قرارداد من و سایر کادر فنی تا اسفند است اما من تا زمانی که قرارداد دارم کارم را دنبال می‌کنم حال چه باشم و نباشم کارها را مثل گذشته ادامه می‌دهیم. نیم فصل دوم لیگ برتر از روز پنجشنبه آغاز می‌شود و طبق برنامه ریزی که با کادر فنی داشتیم قرار است از ابتدای شروع نیم‌فصل دوم بازی‌ها را از نزدیک شاهد باشیم. 

  سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه گفت: قرار است جلسه‌ای با احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال داشته باشیم و در مورد کارها و برنامه های تیم ملی با وی صحبت کنیم و از طرفی منتظریم لیگ برتر تمام شود که حداقل تا قبل از آخر سال اردویی داشته باشیم. کارهایی در حال انجام دادن داریم که مطمئنم در دراز مدت برای فوتسال نتیجه می‌دهد.

  شمسایی گفت: همانطور که از روز اول حضورم بارها اعلام کردم تا لحظه‌ای که در تیم ملی حضور دارم فارغ از هر نتیجه‌ای قطعا  جوانگرایی را ادامه می‌دهم و در حال حاضر هم چند جوان 22و 23 ساله هم در لیگ انتخاب کردیم که در اولین اردوی به تیم ملی دعوت می‌شوند.