اطمینان اسطوره ایتالیایی از درخشش رونالدو در جام جهانی 2022

اطمینان اسطوره ایتالیایی از درخشش رونالدو در جام جهانی 2022

پایگاه خبری فوتبالی - جیجی بوفون دروازه بان پارما متقاعد شده که کریستیانو رونالدو در جام جهانی نمایش درخشانی خواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، شرایط در فصل جدید برای کریستیانو رونالدو اصلا مساعد نبوده و مصاحبه اخیر و جنجالی او باعث شده دیگر امکان ادامه بازی در ترکیب منچستریونایتد وجود نداشته باشد. جیجی بوفون که همبازی این ستاره پرتغالی در ترکیب یوونتوس بود و رابطه بسیار خوبی با او داشت، مدعی شد بازیکنی مانند رونالدو می تواند در این تورنمنت بزرگ دوباره نمایش درخشانی از خود ارائه دهد. 

جان لوییجی بوفون گفت: "من وارد داستان کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد و جزئیات نمی شوم، زیرا در این موارد شما باید از بسیاری از مسائل خبر داشته باشید. من تنها روی مسائل ورزشی تمرکز خواهم کرد و می توانم بگویم که شخصی مانند کریستیانو رونالدو از آن توانایی و انگیزه فراوان برای درخشش برخوردار است. آن غرور و میل به موفقیت و قهرمانی، به او اجازه می دهد در این جام جهانی نیز شرایطی ایجاد کند تا بتواند خودش را نشان دهد. به نظر می رسد رونالدو مدتی است که به این جام جهانی فکر می‌کند و بازیکنی مانند او همیشه در چنین چالش هایی می تواند نمایش خوبی داشته باشد. من فکر می‌کنم کریستیانو رونالدو همیشه در چنین مسابقاتی موفق و الهام‌بخش خواهد بود."

4416