پرهیزکاری: تیم ملی آنقدر قدرت دارد که بزرگتر از انگلیس را هم شکست دهد

پرهیزکاری: تیم ملی آنقدر قدرت دارد که بزرگتر از انگلیس را هم شکست دهد

پایگاه خبری فوتبالی- داود پرهیزکاری گفت: تیم ملی فوتبال ایران آنقدر قدرتمند است که انگلیس سهل است، بزرگ تر از انگلیس را هم می‌تواند شکست دهد.                                    

به گزارش فوتبالی، سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بعد از قرعه کشی جام جهانی بالاخره انتطارات به پایان رسید و تیم ملی فوتبال ایران امروز در اولین دیدار خود برابر تیم ملی انگلیس بازی خواهد کرد و امیدواریم یک بازی بسیار خوبی را از ملی پوشان ایران ببینیم و نتیجه این بازی به سود ایران به پایان برسد. شرایط تیم ملی خوب است و بازیکنان آماده مسابقه امروز هستند.   

وی در خصوص حاشیه سازی برخی از افراد و رسانه های خارجی برای تیم ملی عنوان کرد: همیشه همین بوده است که کسی که بخواهد موفق شود سد راهش می شوند و نمی‌گذارند که به موفقیت دست پیدا کند. تیم ملی فوتبال ایران اینقدر قدرتمند است که انگلیس سهل است بزرگ تر از انگلیس را هم می تواند شکست دهد.  

سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال درباره جواب کی روش به حاشیه سازی رسانه های خارجی نیز گفت: این نشان می دهد که فدراسیون در انتخاب خود دقت به خرج داده است و کی روش هم نشان داد که چقدر بزرگ است و می تواند در قامت سرمربی جواب درستی به حاشیه سازان بدهد و نگذارد تا حاشیه در تیم ملی ایجاد شود و ذهنیت تیم بهم بریزد.

5960