دو باشگاه بزرگ به دنبال ستاره انگلیسی چلسی

دو باشگاه بزرگ به دنبال ستاره انگلیسی چلسی

پایگاه خبری فوتبالی - یکی از بازیکنان خوب چلسی در سال های اخیر که در قهرمانی آن ها در لیگ قهرمانان اروپای 2020/21 هم نقش داشت، میسون مونت بود و اکنون این بازیکن مورد توجه دو باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی، میسون مونت در حال حاضر 23 سال دارد و در ژانویه یعنی پس از رقابت های جام جهانی 24 ساله می شود و بدین ترتیب در سن و سال مناسبی قرار دارد و می تواند به نوعی تا چندین سال خط هافبک یک تیم را تضمین کند. مونت بیشتر در پست هافبک هجومی بازی می کند.

قرارداد میسون مونت در حال حاضر با چلسی تا سال 2024 اعتبار دارد و این قضیه موجب می شود تا مشتری هایی برای جذب میسون مونت ایجاد شود.

به گفته روزنامه گاردین، در حال حاضر لیورپول و یوونتوس دو باشگاهی هستند که به جذب میسون مونت علاقه نشان داده اند و ممکن است آن ها در تابستان آینده پیشنهاد رسمی خود را برای جذب این ستاره انگلیسی به چلسی ارائه دهند.

لیورپول در این فصل آن طور که باید و شاید عمل نکرده است و این قضیه موجب می شود تا در نقل و انتقالات بعدی فعالیت بیشتری داشته باشد. این قضیه برای یوونتوس هم صادق است و در نهایت باید دید که آن ها به دنبال چه بازیکنانی خواهند رفت.

1471