کِشتی‌های لاکچری‌ کروز برای هواداران

کِشتی‌های لاکچری‌ کروز برای هواداران

پایگاه خبری فوتبالی- کِشتی‌های لاکچری‌ کروز با پهلو گرفتن در بندر دوحه به محلی زیبا برای اسکان برخی هواداران متمول‌ جام‌جهانی تبدیل شده‌ است.

به گزارش فوتبالی، بیست‌ودومین دوره جام‌جهانی فوتبال از روز ۲۹ ماه جاری به میزبانی قطر و برای‌ نخستین بار در کشور عربی آغاز به کار خواهد کرد.

کِشتی‌های رویایی‌ با تمامی‌ امکانات 
قطر با مساحتی‌ اندک، بیش از ۹۰ هزار اتاق برای پذیرایی از هواداران تامین کرده که با حضور کشتی‌های‌ کروز این تعداد به حدود ۱۱۰ هزار رسیده است.

این کشتی‌ها از دو روز قبل وارد بندر دوحه شده‌اند و آخرین آن نیز یکشنبه شب پهلو گرفت. هزینه اقامت در این کشتی‌ها از شبی هزار و ۲۵۰ ریال آغاز می‌شود و با توجه به امکاناتی که مسافران درخواست می‌کنند و محلی که در کشتی‌ رزرو کرده‌اند افزایش‌ می‌یابد.

کشتی‌های MSC، اروپا و پوزیا در بندر دوحه پهلو گرفته‌اند و میزبان تعداد زیادی از هواداران جام‌جهانی به ویژه اروپایی‌ها هستند، به غیر از افراد حاضر در این کشتی‌ها، افراد دیگری امکان حضور و بازدید را ندارند.

۱۳ سالن غذاخوری، استخر، زمین تنیس، سینما، سالن کنفرانس، زمین بسکتبال، سالن بدنسازی، مرکز بازی کودکان و چندین امکانات دیگر در این کشتی‌ها وجود دارد.

میدان پرچم در سکوت
میدان پرچم یکی از مراکز در نظر گرفته شده برای‌ اجتماع هواداران است. پرچم بیش از ۱۲۰ کشور در آن نصب شده و محل مناسبی با توجه با وسعتش برای اجتماع هواداران کشورهای مختلف است، اما همچون دیگر نقاط شهر دوحه، شور و هیجانی در آن دیده نمی‌شود.

در فاصله ۶ روز تا آغاز مسابقات انتظار می‌رود استقبال هواداران و به خصوص مردم قطر از اماکن عمومی بیشتر باشد تا دوحه نیز رنگ‌ میزبانی به خود بگیرد اما تاکنون نشانی از برگزاری‌ بزرگترین رویداد فوتبال جهان در این کشور کوچک‌ دیده‌ نمی‌شود.

به غیر از تعداد اندکی از هواداران چند کشور چون تونس، الجزایر، آرژانتین‌ و برزیل، به سختی می‌توان حامیان دیگر تیم‌ها را در دوحه دید که شاید در روزهای آینده شرایط بهتر شده و میدان پرچم و کل شهر دوحه از سکوت خارج شود.

0203