بیانیه شبانگاهی باشگاه فولاد خوزستان: مخالف انتقال نکونام به تیم ملی هستیم

بیانیه شبانگاهی باشگاه فولاد خوزستان: مخالف انتقال نکونام به تیم ملی هستیم

پایگاه خبری فوتبالی- در حالیکه مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در شبکه ورزش اعلام کرد جواد نکونام، 90 درصد مربی تیم ملی و دستیار کارلوس کی روش خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه فولاد خوزستان در بیانیه ای شبانگاهی به صحبتهای رییس فدراسیون فوتبال درباره ماجرای حضور جواد نکونام در کادرفنی تیم ملی واکنش نشان داد.

متن بیانیه باشگاه فولاد خوزستان به شرح زیر است:« درخصوص شایعه پیوستن جواد نکونام، سرمربی تیم فولادخوزستان به کادرفنی تیم ملی، لازم است نکاتی را یادآور شویممایه خرسندی است که سرمربی تیم ما مورد توجه تیم‌های بزرگ و همچنین تیم ملی قرار دارد اما، موضع ما در این خصوص به هیچ عنوان عوض نشده است.

همان‌گونه که پیش از این تاکید کرده‌ایم، تیم فولاد خوزستان تنها نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و ما برای حضور پرقدرت و انشاءالله موفقیت‌آمیز در این مسابقات، به تمامی اعضا به ویژه سرمربی تیم‌مان، جواد نکونام، نیاز داریم .ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران در مسابقات جام‌جهانی ۲۰۲۲ مخالفت دوباره خود را با این انتقال اعلام می‌کنیم.»

به نظر می رسد باشگاه فولاد خوزستان از مواضعش درباره ماندن نکونام در فولاد و عدم حضور تیم ملی به عنوان دستیار، کوتاه نمی آید.

1111