پیام رونالدو پس از رسیدن به 700 گل باشگاهی

پیام رونالدو پس از رسیدن به 700 گل باشگاهی

پایگاه خبری فوتبالی - کریستیانو رونالدو روز یکشنبه به رکورد 700 گل در سطح باشگاهی رسید که از مربیان، هم تیمی ها، خانواده، باشگاه ها و ودوستانش که در دوران ورزشی اش در کنار او بوده اند، تشکر کرد.

به گزارش فوتبالی، رونالدو که با مصدومیت آنتونی مارسیال به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، گل پیروزی یونایتد را مقابل اورتون به ثمر رساند. این اولین گل ستاره پرتغالی در این فصل در لیگ انگلیس بود چرا که در اکثر بازیها توسط اریک تن هاگ نیمکت نشین شده بود.

رونالدو 450 گل در رئال مادرید، 144 گل در منچستریونایتد، 101 گل در یوونتوس و پنج گل در اسپورتینگ پرتغال به ثبت رسانده است. ستاره پرتغالی در پیامی نوشت:"هفتصد گل باشگاهی، عجب عدد زیبایی که با هم به آن رسیدیم. از همه هم تیمی هایم، مربیان، باشگاه، خانواده، باشگاه و البته هوادارانم تشکر می کنم. ادامه می دهیم."

کریستیانو به نظر می رسد که با گلش مقابل اورتون بالاخره توانسته باشد نظر تن هاگ را در مورد خودش تغییر بدهد و مربی پرتغالی را مجبور به استفاده از خود کند. کریستیانو می خواهد تا پیش از جام جهانی جایگاهش در ترکیب یونایتد را به دست بیاورد تا با آمادگی بدنی کامل در مسابقات قطر حضور پیدا کند و تلاش کند با تیم ملی کشورش به قهرمانی مسابقات دست پیدا کند.

4125