صحبت‌های مهم مسی در مورد جام جهانی قطر

صحبت‌های مهم مسی در مورد جام جهانی قطر

پایگاه خبری فوتبالی - تنها یک ماه و نیم پیش از آغاز جام جهانی قطر، لیونل مسی کاپیتان و ستاره تیم ملی آرژانتین در مصاحبه با استار پلاس اعلام کرد که جام جهانی پیش رو آخرین باری است که در این تورنمنت حضور پیدا می کند. لئو بیان کرد:" قطعا جام جهانی قطر آخرین جام جهانی من است."

به گزارش فوتبالی، مهاجم پی اس جی اعلام کرد که برای حضور در مسابقات قطر روزشماری می کند و تصور می کند که آلبی سیلسته به قهرمانی برسد هر چند که شانس تیمش را بیشتر می داند. وی اظهار داشت :" نمی دانم که آیا از مدعیان اصلی هستیم یا نه اما فکر می کنم که آرزانتین همیشه یکی از مدعیان است که این به واسطه تاریخچه اش و اهمیتش است، به خصوص حالا که به این شرایط رسیده ایم.  البته از نظر من ما بخت اصلی نیستیم چرا که تیم های دیگری هستند که بالاتر از ما هستند اما ما هم در آن جا خواهیم بود و به قهرمانی نزدیک خواهیم بود و برایش شانس داریم."

مسی  در مورد پنجمین جام جهانی دوران فوتبالش هم صحبت کرد:" حقیقت این است که شرایط خوبی داریم و شرایط خوب پیش می رود. گروهی بسیار توانمند و قدرتمند را داریم. در جام جهانی هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. همه بازیها مشکل هستند و به همین خاطر این بازیها مشکل و خاص هستند چرا که قرار نیست که مدعیان همیشه به قهرمانی برسند."

4125