واکنش سرمربی چلسی به شایعه جذب رونالدو

واکنش سرمربی چلسی به شایعه جذب رونالدو

پایگاه خبری فوتبالی - گراهام پاتر، سرمربی جدید چلسی مدعی شد کار تیمش برابر میلان دشوار خواهد بود.

به گزارش فوتبالی، چلسی با کسب تنها یک امتیاز از دو دیدار اول خود در لیگ قهرمانان، در قعر جدول گروه قرار گرفته و حالا دو بازی متوالی در مقابل میلان صدرنشین در پیش دارد. گراهام پاتر در نشست خبری پیش از مسابقه خانگی تیمش در ورزشگاه استمفوردبریج برابر روسونری حضور پیدا کرده و با تاکید برای برتری برابر این تیم گفت چلسی باید در شرایط خوبی قرار داشته باشد.

گراهام پاتر گفت: "من واقعا تحت تاثیر ایده روشن میلان هنگام حمله و دفاع کردن قرار گرفته ام. اولیویه ژیرو بازیکنی است که چلسی را خیلی خوب می شناسد و البته او مهاجم فوق العاده ای است. ژیرو از کیفیت و نقاط قوت استفاده می کند و بازیکن مهمی برای میلان محسوب می شود. من مشتاقانه منتظر رویارویی با این تیم بزرگ هستم و ما برای کسب نتیجه برابر میلان باید واقعا در شرایط خوبی قرار داشته باشیم. همچنین من هر زمان که بازی‌های میلان را تماشا کرده‌ام، واقعا تحت تاثیر عملکرد رافائل لیائو قرار گرفته‌ام و او در نحوه حملات و گلزنی این تیم نقش مهمی دارد. از این بابت باید به رافائل لیائو تبریک گفت و او بازیکن سطح بالایی محسوب می شود.مربیگری در لیگ قهرمانان متفاوت است، اما همانطور که انتظار داشتم از این کار لذت بردم. اگر نتوانی سطح همیشگی خود را ارائه دهی یک چالش واقعی در انتظارت خواهد بود. گاهی اوقات می توانی از پس شرایط بربیایی، اما برخی مواقع نیز تیم های بزرگ شما را مجازات می کنند. ما در برابر یک تیم برتر بازی می کنیم، اما شرایط هر دیداری متفاوت است. ما مشتاقانه منتظر شروع بازی هستیم و یک چالش بزرگ و هیجان انگیز در انتظار ماست. ما باید خیلی خوب باشیم تا بتوانیم نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم."

"شایعات انتقال کریستیانو رونالدو به چلسی؟ ما می‌توانیم تمام روز را با پرسیدن این سؤالات بگذرانیم، اما من در مورد بازیکن تیم های دیگر صحبت نمی‌کنم. چنین نام هایی بازیکن چلسی نیستند و من در موردشان حرفی ندارم."

4416