منچسترسیتی از ترس رئال مادرید، قرارداد هالند را تمدید می‌کند

منچسترسیتی از ترس رئال مادرید، قرارداد هالند را تمدید می‌کند

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد تا قرارداد هالند را تمدید کند تا احتمال از دست دادن او را به حداقل برساند. 

به گزارش فوتبالی، و به نقل از نشریه دیلی‌استار؛ باشگاه منچسترسیتی قصد دارد قرارداد مهاجم نروژی خود ارلینگ هالند را تمدید کند و دلیل این کار - در حالی که تابستان امسال با این بازیکن نروژی قرارداد بست - هم نگرانی از تلاش رئال مادرید برای جذب او است.

دیلی‌استار در حالی از نگران سیتی بابت از دست دادن هالند نوشته که بازیکن سابق بروسیا دورتموند تا سال 2027 با تیم آبی‌پوش شهر منچستر قرارداد دارد.در قراردادی که هالند با سیتی امضا کرده، بندی وجود دارد که به موجب آن بازیکن می‌تواند سال 2024 ورزشگاه اتحاد را ترک کند به شرط اینکه تیمی حاضر شود برای خرید او 180 میلیون یورو به سیتی بپردازد.              

هالند در مدت کوتاه سپری شده از زمان پیوستنش به منچسترسیتی در 11 بازی 17 گل زده است که بالاترین آمار در میان بازیکنان شاغل در لیگ برتر جزیره است. همچنین این ستاره نروژی در دربی شهر منچستر فوق العاده ظاهر شد و در پیروزی پرگل شش بر سه تیمش مقابل منچستریونایتد موفق به زدن 3 گل و دادن 2 پاس گل شد.

4416