آیا ژاوی در فکر گرفتن انتقام از اینتر است؟

آیا ژاوی در فکر گرفتن انتقام از اینتر است؟

به گزارش فوتبالی، ژاوی، سرمربی بارسلونا، در آستانه دیدار تیمش با اینتر در لیگ قهرمانان اروپا در یک کنفرانس خبری شرکت کرد.

به گزارش فوتبالی، بارسا فردا به ایتالیا می‌رود تا سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را مقابل اینتر برگزار کند. بارسلونا اولین بازی خود در این رقابتها را با پیروزی 5-1 مقابل ویکتوریا پلزن آغاز کرد ولی در بازی دوم که حساس‌ترین بازی این گروه بود مقابل بایرن مونیخ 2-0 شکست خورد. شاگردان ژاوی حالا قصد دارند برای جبران شکست مقابل بایرن فردا شب در خانه اینتر حریف‌شان را مغلوب کرده و شانس خود برای صعود را افزایش دهند.

به نقل از سایت گل، ژاوی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: "ازگار شدن با سبک بازی حریف با تغییر دادن عواملی که باعث می‌شود ما به حریف برتری داشته باشیم فرق دارد. من نمی‌خواهم چیزهایی که باعث برتری ما است را تغییر بدهم. هدف ما این است که به حریف برتری داشته باشیم و این برتری را بیشتر کنیم. حریف ما اینتر است که یک تیم قوی است. آنها با سیستمی بازی می‌کنند که با همه تیمهایی که تا حالا مقابل ما ایستاده‌اند فرق دارد. ما شکست مقابل بایرن را فراموش کرده‌ایم."

"انتقام به خاطر شکست 2010؟ من احساس انتقام ندارم. من به عنوان مربی به اینجا آمده‌ام. ما آن سال اینجا باختیم و بازی ما خیلی پر حرف و حدیث بود. بله، آن بازی برای ما خاطره تلخی است ولی حالا شرایط تفاوت کرده و بازی دیگری در پیش است."

"بازگشت مسی؟ باید ببینیم چه پیش می‌آید. من مسی را خیلی دوست دارم و برایش آرزوی موفقیت دارم. ولی به نظرم الان وقت مناسبی برای صحبت کردن در این باره نیست. این به نفع مسی نیست." 

4416