رهبری خط حمله اژدها بر دوش طارمی

رهبری خط حمله اژدها بر دوش طارمی

پایگاه خبری فوتبالی _ رسانه انگلیسی زبان به جایگاه مهم ستاره ایرانی در ترکیب پورتو پرداخت.

به گزارش فوتبالی وبه نقل از فارس، سایت «اسپورت اسمول» در گزارشی به تحلیل بازی پورتو با براگا در لیگ پرتغال پرداخت که امشب از ساعت 23:45 به وقت تهران برگزار می شود.
این رسانه وظیفه خط حمله پورتو در این بازی را روی دوش مهدی طارمی می داند. این رسانه نوشت: پورتو در شش بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها فقط دو برد کسب کرده است. سه باخت و یک تساوی نتایج دیگر بازی هایش است. جایی که آنها 10 گل دریافت کرده‌اند و تنها دو بار کلین شیت کرده‌اند.
تیم سرخیو کونسیسائو با 16 امتیاز از 21 امتیاز ممکن، در حال حاضر در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال قرار دارد.
پورتو در این بازی بدون حضور مهاجم برزیلی، فرناندو آندراده وارد زمین خواهد شد. دلیل غیبت این بازیکن برزیلی در خط حمله عدم آمادگی بعد از دوران مصدومیتش است.
اوتاویو، هافبک 27 ساله پس از مصدومیت در بازی لیگ قهرمانان مقابل کلوب بروژ، سفر به استوریل پرایا را از دست داد و به لیست غایبان این بازی هم اضافه شد.
با وجود غیبت این دو بازیکن، رهبری خط حمله به دوش طارمی افتاد. مهاجم ایرانی به فرم خوب گلزنی خود در بازی های بین المللی ادامه می دهد، جایی که در دو بازی برای ایران یک گل زد. این بازیکن 30 ساله تاکنون 7 گل در لیگ برتر پرتغال به ثمر رسانده و باید بار دیگر خط حمله پورتو را رهبری کند.

۱۳۹۷