گل‌محمدی تصمیم کی‌روش برای بازیکنان ملی پوش پرسپولیس را رد کرد

گل‌محمدی تصمیم کی‌روش برای بازیکنان ملی پوش پرسپولیس را رد کرد

پایگاه خبری فوتبالی-یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد برنامه تمرینی این تیم را بدون دخالت کارلوس کی‌روش برنامه ریزی می کند و تصمیم کی‌روش برای بازیکنان ملی پوش پرسپولیس را رد کرده است.

به گزارش فوتبالی، اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کشور اتریش با برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال به پایان رسید تا بازیکنان برای ادامه حضور در تیم‌های باشگاهی خود آماده شوند. 

با این حال کارلوس کی روش از مسئولان سازمان لیگ خواسته است تا بازیکنان داخلی منتخب او در هفته‌های باقیمانده تا جام جهانی ۲۰۲۲ پس از هر دیدار در اختیار او قرار بگیرند تا تمرینات بدنسازی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی انجام دهند.

باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و سپاهان اصفهان که بیشترین سهمیه بازیکنان داخلی را در لیست کی روش دارند موافقت نسبی خود را با این موضوع اعلام کرده اند اما در صورت نیاز و با توجه به وضعیت تیمی خود درباره هر هفته تصمیم‌گیری می‌کنند.

موافقت سرمربیان لیگ برتری با درخواست کی روش از سازمان لیگ شایعه هماهنگی تمرینات این باشگاه‌ها با سرمربی تیم ملی ایران را نیز مطرح کرده که پیگیری‌ها نشان می دهد که این خبر تعجب یحیی گل محمدی را در خصوص این موضوع به همراه داشته است.

سرمربی پرسپولیس به هیچ وجه حاضر به هماهنگی تمرینات این تیم برای ادامه بازی‌های لیگ برتر با کی روش نیست و برنامه‌های تاکتیکی این تیم را با سرمربی تیم ملی هماهنگی نخواهد کرد.

گل محمدی اعلام کرده تنها برای حضور ملی‌پوشان در تمرینات ریکاوری پس از هر مسابقه در مرکز ملی فوتبال موافقت کرده و توافق دیگری با سازمان لیگ فوتبال و کارلوس کی روش نداشته است.

5960