شماره ۹ تیم ملی فوتسال در قامت یک مدعی آقای گلی

شماره ۹ تیم ملی فوتسال در قامت یک مدعی آقای گلی

پایگاه خبری فوتبالی- شاگردان وحید شمسایی موفق به کسب پیروزی پنج بر صفر مقابل اندونزی شدند و بازیکن راس تیم ملی فوتسال در نخستین بازی جام ملت‌ها دو گل به ثمر رساند.                       

به گزارش فوتبالی، تیم ملی فوتسال کشورمان در شرایطی موفق به پیروزی مقابل اندونزی شدند که جام ملت‌های فوتسال آسیا را مقتدرانه آغاز کردند و شماره ۹ تیم ملی فوتسال بیشترین سهم را در تعداد گل‌های ایران و نمایش موفقی در نخستین دیدار داشت.

سعید احمدعباسی که در فصل جاری لیگ برتر فوتسال هفت گل به ثمر رسانده و دومین گلزن برتر گیتی‌پسند اصفهان به حساب می‌آید، در دیدار تیم ملی ایران مقابل اندونزی هم خوش درخشید و در قامت یک مدعی آقای گلی نشان داد.

این بازیکن که مثل اردوهای قبل جزو دعوت شده‌های تیم ملی فوتسال بود و مثل خیلی از ستاره‌ها از جام ملت‌های آسیا جا نماند، در دیدار برابر اندونزی دو گل به ثمر رساند، اما شادی گل خاصی انجام نداد و در کنار بوسیدن مُشت یکی از دست‌های خود، دست دیگرش را به سمت آسمان برد.

احمدعباسی با نمایشی که مقابل اندونزی داشت و دو گلی که زد، بدون تردید به دنبال کسب عنوان برترین گلزن جام ملت‌های آسیا نیز خواهد بود؛ البته در کنار کسب دوباره جام همراه تیم ملی ایران.

5960