ترکیب پرستاره‌ای که برزیل برای جام جهانی در اختیار دارد(عکس)

ترکیب پرستاره‌ای که برزیل برای جام جهانی در اختیار دارد(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - فاصله زیادی تا شروع رقابت های جام جهانی 2022 قطر باقی نمانده است و بدین ترتیب کم کم ترکیب تیم های بزرگ این رقابت ها در رسانه ها مشخص می شود و از روی این ترکیب های احتمالی می توان حدس هایی برای مدعی های رقابت های جام جهانی زد.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی برزیل در جام جهانی های اخیر عملکرد خوبی نداشته است و شاگردان تیته به دنبال این هستند که در جام جهانی 2022 قطر بتوانند جبران کنند و اوضاع را به شکل دیگری برای برزیل رقم بزنند.

برزیل در حال حاضر ترکیب بسیار خوبی در اختیار دارد به طوری که در هر پست حداقل 2 بازیکن بزرگ و ستاره را در اختیار دارد و نقطه ضعف های بسیار کمی در ترکیب این تیم دیده می شود.

ستاره های جدیدی در جام جهانی 2022 قطر در ترکیب تیم ملی برزیل حاضر خواهند بود چرا که به طور مثال وینی جونیور در این فصل و فصل پیش بود که تبدیل به یک ستاره در رئال مادرید شد و در جام جهانی خبری از او نبود و بازیکنان این چنینی هستند که برزیل را به موفقیت در جام جهانی امیدوار می کنند.

به نظر می رسد که نیمار تبدیل به یک بازیکن پست شماره 10 شده است و تیته او را در پست وینگر بازی ندهد. برزیل در جام جهانی در گروه G با صربستان، سوییس و کامرون هم گروه شده است.

1470