رومانو و رد شایعه رفتن ستاره فرانسوی به منچستریونایتد به جای رونالدو

رومانو و رد شایعه رفتن ستاره فرانسوی به منچستریونایتد به جای رونالدو

پایگاه خبری فوتبالی- فابریتزیو رومانو درباره شایعه علاقه منچستر یونایتد به آنتوان گریزمان صحبت کرد.

به گزارش فوتبالی، تا به اینجای فصل این بازیکن فرانسوی فقط در یک بازی حضور داشته است و در هرکدام از ۷ بازی دیگر اتلتی بعد از گذشت یک ساعت از زمان بازی وارد زمین شده است. اگر گریزمان در ۵۰ درصد بازی ها حداقل ۴۵ دقیقه بازی کند، از بند "مدت زمان بازی" در قرارداد قرضی دو ساله خود با بارسلونا عبور خواهد کرد و اتلتیکو باید مبلغ ۴۰میلیون یورو برای دائمی کردن این انتقال بپردازد.

فروش این بازیکن به یک تیم ثالث می تواند به نفع این دو تیم اسپانیایی باشد چرا که هردوی آنها به دنبال به حداقل رساندن فشار مالی قرارداد گریزمان هستند. روزنامه اتلتیک گزارش کرد که منچستر یونایتد علاقه‌مند است که راه حل این مشکل باشد.

اما متخصص نقل و انتقالات ایتالیایی فابریتزیو رومانو در ستون اختصاصی خود گفت که از چنین علاقه‌ای بی اطلاع است. او نوشت:"من از گمانه‌زنی‌ها در مورد علاقه منچستر یونایتد به آنتوان گریزمان در طول تابستان اطلاع داشتم اما برداشت من این است که نمی توان زیاد روی آن حساب کرد. در حال حاضر جهت‌گیری بین اتلتیکو مادرید و بارسلونا در مورد گریزمان چندان مشخص نیست در نتیجه فعلا از طرف باشگاه های دیگر اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. گریزمان به طور کامل روی اتلتیکو مادرید تمرکز کرده است."

گفته می شد که منچستر یونایتد می تواند با جذب گریزمان او را جایگزین رونالدویی کند که در مسیر جدایی است اما فعلا چنین خبری نیست.

1471