کی‌روش به دنبال تغییر پیش‌بینی آزمون

کی‌روش به دنبال تغییر پیش‌بینی آزمون

پایگاه خبری فوتبالی- آیا کارلوس کی‌روش می‌تواند خلاف پیش‌بینی سردار آزمون را ثابت کند؟

به گزارش فوتبالی، مهمترین نکته قبل از پیوستن سردار آزمون به اردوی تیم ملی، نگرانی‌هایی بود که درباره اختلاف احتمالی او با کارلوس کی‌روش وجود داشت چرا که آزمون یکی از حامیان اصلی دراگان اسکوچیچ محسوب می‌شد و این نگرانی وجود داشت که به خاطر همین موضوع، کی‌روش استقبال خوبی از شاگردش نداشته باشد اما سرمربی تیم ملی که طی روزهای گذشته نشان داده، در برخی موارد، آدم متفاوتی با گذشته شده، حسابی از سردار در اتریش استقبال کرد.

جدا از این موضوع، کی‌روش و البته آزمون و سایر بازیکنان باید ثابت کنند که پیش‌بینی مهاجم لورکوزن درباره وضعیت تیم ملی، چندان درست نبوده است.

چند ماه قبل و در روزهایی که بحث تغییرات در کادر فنی تیم ملی مطرح شده بود، آزمون در حمایت از سرمربی وقت تیم ملی گفته بود: حتی اگر گواردیولا را هم بیاوریم فکر می‌کنید می‌تواند کار خاصی انجام بدهد؟کنار گذاشتن سرمربی الان خیلی خیلی بد است و کار ما را خیلی دشوارتر می‌کند. اینکه توانسته رکورد جابه‌جا کند، پس قطعا قابلیت دارد. از همان اولی که حمایت کردید نتیجه گرفتیم، اما هر وقت شما تیم ملی را زدید، سرمربی را زدید، تیم نتیجه نگرفته است.

حالا باید منتظر ماند و دید که تیم ملی با کی‌روش چه نتیجه‌ای در جام جهانی کسب خواهد کرد و آیا پیش‌بینی مهاجم تیم ملی، درست خواهد بود یا نه.

1984