عکس؛ گران‌ترین خرید تابستانی در حال الگو گرفتن از رونالدو

عکس؛ گران‌ترین خرید تابستانی در حال الگو گرفتن از رونالدو

پایگاه خبری فوتبالی - آنتونی ماتئوس که در این تابستان با مبلغی حدود 100 میلیون یورو از آژاکس به منچستر یونایتد پیوسته است به عنوان گران ترین خرید تابستانی شناخته می شود.

به گزارش فوتبالی، این بازیکن برزیلی که در حال حاضر 22 سال دارد، یک وینگر آینده دار به حساب می آید. با توجه به اینکه کریستیانو رونالدو هم در دوران جوانی و سال های دور تر وینگر بوده است، به نظر می رسد که آنتونی از او به عنوان یک الگو استفاده می کند.

البته خود آنتونی هم گفته است که کریستیانو رونالدو الگو و اسطوره او است و بدین ترتیب همواره در تلاش است تا از فوق ستاره پرتغالی یاد بگیرد. آنتونی ماتئوس در تمرینات منچستر یونایتد در کنار کریستیانو رونالدو است و با او تمرین می کند تا بدین ترتیب بتواند نکته هایی را از او یاد بگیرد.

رونالدو و ماتئوس هم‌زبان هستند چرا که رونالدو پرتغالی است و ماتئوس برزیلی است و این دو کشور زبان های یکسانی دارند و همین قضیه بیشتر موجب شده تا ماتئوس بتواند با کریستیانو رونالدو ارتباط برقرار کند.

رونالدو در این فصل به طور کلی اوضاع خوبی نداشته است و تنها یک گل از روی نقطه پنالتی زده است و خیلی ها معتقد هستند که دوران او به طور کامل خاتمه یافته است.

1470