تمجید ستاره 60 میلیون پوندی منچستریونایتد از ستاره سابق رئال مادرید

تمجید ستاره 60 میلیون پوندی منچستریونایتد از ستاره سابق رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - لیساندرو مارتینز مدافع آرژانتینی منچستریونایتد عنوان کرد که از بازی در کنار رافائل واران بسیار لذت می‌برد و از نظرش، واران یک اسطوره است. 

به گزارش فوتبالی، رافائل واران در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد با مشکلات جسمانی زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد، اما حالا توانسته با تمرینات سخت زیر نظر اریک تن هاگ در اردوی پیش فصل، دوباره به روزهای اوجش بازگردد و جای هری مگوایر کاپیتان را در ترکیب اصلی بگیرد. در حال حاضر واران با لیساندرو مارتینز زوج اصلی خط دفاعی منچستریونایتد را تشکیل می‌دهند. 

به نقل از سایت اسکای اسپورتس، لیساندرو مارتینز درباره واران گفت: "همه می‌دانند که او چه قدر خوب است. رافائل برای من یک اسطوره و الگوست. از بازی در کنار او در خط دفاع بسیار خوشحالم، اما تمامی بازیکنان در تیم آماده بازی کردن هستند. همه کارشان را به خوبی انجام می‌دهند و سخت تلاش می‌کنند. و این مهم‌ترین نکته است. منظورم فقط واران نیست، بلکه هری مگوایر، لوک شاو، دونی فن دبیک و ... همه آماده هستند و این بسیار خوب است."

"بله شروع سختی در لیگ برتر انگلیس که بهترین لیگ در جهان است، داشتم زیرا در انگلیس همه بسیار فیزیکی بازی می‌کنند و شما در مقابل بهترین بازیکنان قرار می‌گیرید. باید بیشتر تمرین می‌کردم."

4416