تکذیب حضور نکونام در تیم ملی از سوی مدیرعامل فولاد

تکذیب حضور نکونام در تیم ملی از سوی مدیرعامل فولاد

پایگاه خبری فوتبالی - حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد یک بار دیگر حضور جواد نکونام در تیم ملی را تکذیب کرد.

به گزارش فوتبالی، بحث حضور جواد نکونام در کادرفنی تیم ملی، این روزها به درازا کشیده شده و امروز نیز برای چندمین بار حضور این مربی در کنار کی روش از سوی مسئولین فدراسیون اعلام و از سمت فولاد ها تکذیب شد.

ظهر امروز، پیمان یوسفی در بخش پایانی برنامه ورزش و مردم به نقل قولی از احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال استناد کرد و گفت: فرصت نداشتیم با آقای اصولی صحبت کنیم. با ایشان گپی زدیم، می گفتند که قصه آقای جواد نکونام قطعی شده و ایشان احتمالا با حفظ سمت در فولاد، تیم ملی را همراهی خواهند کرد و در کنار کارلوس کی روش خواهند بود.

این گفته های یوسفی باعث شد تا خبرگزاری ها حضور نکونام در کادرفنی تیم ملی را قطعی شده بدانند. اما حالا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد در گفتگویی حضور نکونام در تیم ملی را تکذیب و اعلام کرد: این مسئله کذب محض است. ما مخالفت خودمان را با این موضوع اعلام کرده بودیم. آقای نکونام به صورت تمام وقت مشغول نظارت و فعالیت در فولاد است اما باز هم وقت کم می آورد. این موضوع کذب است.

او ادامه داد: من نمی دانم یک مربی چطور می تواند نصف وقت را در تیم ملی باشد و نصف وقتش را در فولاد. به هر شکل ما این موضوع را رد می کنیم.

1470