کشتی فرنگی قهرمانی جهان/ افزایش پاداش و حقوق ماهیانه ارسلان پس از کسب مدال طلا

کشتی فرنگی قهرمانی جهان/ افزایش پاداش و حقوق ماهیانه  ارسلان پس از کسب مدال طلا

پایگاه خبری فوتبالی- علی ارسلان با کسب مدال طلای جهان، نامش را در تاریخ کشتی صربستان ثبت کرد و حالا شرایط او با این مدال در مسابقات جهانی تغییراتی خواهد داشت

به گزارش فوتبالی، تیم ملی کشتی فرنگی صربستان که تنها در 6 وزن مسابقات جهانی نماینده داشت، موفق به کسب 4 طلا شد که یکی از آنها توسط علی ارسلان فرنگی‌کار ایرانی به دست آمد.

ارسلان بعد از آنکه سال گذشته همراه با تیم فولادین ذوب آمل قهرمان لیگ فرنگی ایران شد و در فینال هم از سد محمدرضا مختاری گذشت، دوتابعیتی شدنش را اعلام کرد و راهی بلگراد شد.

او که تمریناتش پیش از مسابقات را در آمل دنبال کرده، ابتدا در تورنمنت بین‌المللی نیکولای پتروف بلغارستان صاحب مدال طلا شد و در ادامه فروردین ماه امسال اولین مدالش را با برنز قهرمانی اروپا برای این کشور گرفت.

ارسلان که عملکرد فوق‌العاده‌ای در مسابقات قهرمانی جهان داشت، در وزن 72 کیلوگرم صاحب نشان طلا شد و همان شب همراه با زورابی داتوناشویلی دومین طلایی صرب‌ها در مسابقات قهرمانی جهان، همراه او در میهمانی وزیر ورزش و رئیس فدراسیون کشتی صربستان شرکت کرد.

چند ماه قبل هم پس از آنکه ارسلان تنها مدال صرب‌ها را در قهرمانی اروپا به دست آورد، مورد تقدیر مقامات ورزش و سیاسی این کشور قرار گرفت.

ارسلان علاوه بر اینکه از وزارت ورزش و همچنین فدراسیون کشتی صربستان جایزه نقدی دریافت خواهد کرد، اسپانسرها و سایر ارگان‌ها نیز برایش جوایزی در نظر خواهند گرفت. همچنین حقوق ماهیانه ارسلان در این کشور همراه با هر مدال افزایش خواهد یافت

۴۱۵۴