تکذیب شایعات علاقه بایرن مونیخ به کاپیتان تیم ملی انگلیس

تکذیب شایعات علاقه بایرن مونیخ به کاپیتان تیم ملی انگلیس

پایگاه خبری فوتبالی - حسن صالیحمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ هرگونه مذاکره با هری کین ستاره تاتنهام و کاپیتان تیم ملی انگلیس را رد کرد. 

به گزارش فوتبالی، بالاخره پس از کشمکش‌های فراوان، روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی با مبلغ 50 میلیون یورو از بایرن مونیخ جدا شد و به بارسلونا پیوست و در حالی که حدس زده می‌شد باواریایی‌ها یک جانشین مناسب برای او خریداری کنند، اما آن‌ها به خرید ماتیس تل و سادیو مانه اکتفا کردند. 

به نقل از سایت گل، حالا با وجود گذشت حدود 2 هفته از پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی، رسانه‌های آلمانی درباره علاقه بایرن مونیخ به هری کین صحبت می‌کنند و می‌گویند که اولیور کان و حسن صالیحمیدزیچ علاقه زیادی به کاپیتان تیم ملی انگلستان دارند. حسن صالیحمیدزیچ درباره این شایعات به اشپورت 1 گفت: "من تاکنون با هری کین و هیچ کدام از مدیر برنامه‌هایش حرف نزده‌ام. ما به بازیکنان خود ایمان داریم. سرژ گنبری، سادیو مانه، اریک ماکسیم چوپوموتینگ و همچنین ماتیس تل. این بازیکنان باید جانشین لواندوفسکی شوند. 8 بازیکن برای 4 پست در اختیار داریم. در آخر باید ببینیم که بازار نقل و انتقالات چه چیزی برای عرضه کردن دارد و ما در این تابستان نتوانستیم بازیکنی بهتر از بازیکنان خودمان پیدا کنیم."

4416