فروزان: جنگی نابرابر با تیم‌های دیگر داریم/ رقبای ما استقلال، پرسپولیس، سپاهان‌ و فولاد نیستند

فروزان: جنگی نابرابر با تیم‌های دیگر داریم/ رقبای ما استقلال، پرسپولیس، سپاهان‌ و فولاد نیستند

پایگاه خبری فوتبالی - دروازه‌بان تیم گل‌گهر سیرجان گفت: امسال جنگی نابرابر با تیم‌های دیگر داریم.

به گزارش فوتبالی، محسن فروزان دروازه‌بان تیم گل گهر سیرجان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: من حدود سه هفته پیش با بچه‌های تیم صحبت کردم و گفتم اگر این سه هفته را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیروز شویم، تمام نتایج بازی‌های دیگر به نفع ما رقم خواهد خورد. خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر همان گونه شد. ما فقط یک اشتباه در مقابل بازی با مس کرمان کردیم. در آن بازی باید 6 گل می‌زدیم ولی توپ‌های ما گل نمی‌شد. نمی‌دانم چطور می‌شود توپ‌های با فاصله یک متر از دروازه گل نمی‌شد.

وی ادامه داد: همان 2 امتیاز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست دادیم اما خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر دو بازی بعد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با اقتدار پیروز شدیم و تا همین الان صدر جدول هستیم و ان‌شاءالله هم بازی پرسپولیس هم فردا طوری رقم بخورد که به نفع ما شود. باید به کل مجموعه ما درود فرستاد. بازیکنانمان، به کادر فنی تیم‌مان و به مسئولان تیم‌مان، همه در تلاشیم که بتوانیم به اهداف برسیم. امسال سال سختی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در پیش داریم. رقیب ما استقلال، پرسپولیس، سپاهان‌، فولاد نیست.

دروازه‌بان گل‌گهر گفت: آنها بازیکنان 20 میلیارد تومانی دارند و بازیکن 20 میلیاردی تعویض می‌کنند، بیرون می‌آورند و بازیکن 15 میلیارد تومانی به داخل زمین می‌برند. ما سقف قراردادمان 10 میلیارد تومان هم نیست. مجموعه گل گهر با نفراتی که دارد و با بازیکنانی که حفظ کرده‌ایم، توانسته‌ایم نتیجه خوب بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که سایر تیم‌های لیگ برتری با نظر شما موافق نیستند و خلاف نظر شما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند اظهار داشت: من خواهش می‌کنم یک ارگانی ورود کند و افشاگری کند. قراردادهای همه تیم‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افشا کند. بعد معلوم می‌شود تیم ما بعد از این 5 یا 6 تیم هست یا نیست. همه تیم‌هایی که بالای جدول هستند، با نصف آنها هم قرارداد نداریم. ما خودمان و مجموعه گل گهر می‌گوید قراردادها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افشا کنید.

فروزان خاطرنشان کرد: ما کار بزرگی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهیم. همه با هم هم‌قسم شدیم و یک جنگ نابرابر با تیم‌های دیگر داریم. خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر می‌کنیم که الان هم در صدر جدول هستیم. تیم گل گهر و تیم قلعه‌نویی به دنبال رکورد نیست. ما همه بازی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای پیروزی می‌رویم و سعی می‌کنیم بهترین بازی‌هایمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ارائه دهیم و چیزی که کادر فنی و آقای قلعه‌نویی از من می‌خواهند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در زمین پیاده می‌کنیم. این توانایی که بچه‌های ما دارند و بازی‌های بزرگی که در آینده داریم، ان‌شاءالله بتوانیم بهتر بازی کنیم؛ البته دنبال رکورد نیستیم ولی اگر رکوردها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم بزنیم برای طرفداران جذاب است. ان‌شاءالله بتوانیم رکوردهایمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همین گونه حفظ کنیم.

1470