فاطمی: فدراسیون باید تکلیف سرمربی تیم امید را مشخص کند/ بازی‌های دوستانه با بلاروس به نفع ماست

فاطمی: فدراسیون باید تکلیف سرمربی تیم امید را مشخص کند/ بازی‌های دوستانه با بلاروس به نفع ماست

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست تیم ملی امید گفت: فدراسیون باید تکلیف سرمربی تیم ملی امید را مشخص کند تا بتوانیم برنامه های خود را به موقع انجام دهیم.

به گزارش فوتبالی، فراز فاطمی در خصوص شایعات حضور اسکوچیچ در تیم ملی امید و وضعیت سرمربی اظهار داشت: من هیچ چیزی در این خصوص نشنیده ام، اما اصل موضوع این است که قرار داد مهدوی کیا 8 شهریور ماه به پایان رسید و تا به امروز اتفاقات فدراسیون و تیم ملی بزرگسالان را داشتیم. با توجه به اتمام قرارداد سرمربی تیم ملی در شهریورماه اردویی را نداشت و بعد از تعیین و تکلیف سرمربی تیم ملی امید در فیفا دی بعدی که آبان ماه است اردوهای تمی ملی را از سر خواهیم گرفت.

وی افزود: مهدوی کیا بیش از یک سال برای تیم ملی امید زحمت کشیده است و بضاعت فدراسیون فوتبال همین بود و به همین دلیل فدراسیون هم باید با توجه به برنامه های مهدوی کیا بررسی های لازم را انجام دهد و تکلیف سرمربی تیم ملی را مشخص کند و مطمئنا پس از مشخص شدن شرایط برای تیم ملی امید تمرینات و اردوها از سر گرفته می شود.

فاطمی در خصوص اینکه با تاج در خصوص سرمربی تیم ملی امید صحبت کرده است یا خیر؟ گفت:تا به امروز موفق نشدم تاج را ببینم و با او در خصوص این مسئله صحبت کنم، اما همه تلاش می کنیم تا زمان را از دست ندهیم چرا که یک سال آینده شهریورماه بازی های مقدماتی المپیک شروع خواهد شد. بازیکنان تیم ملی امید را در لیک برتر را رصد می کنیم و قطعا سرمربی تیم ملی که مشخص شود همه چی به شرایط عادی برمی گردد.

سرپرست تیم ملی امید درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی امید خاطر نشان کرد: من در جریان 2 بازی دوستانه با بلاروس هستم چرا که هزینه بازی ها و اسکان تیم ملی با بلاروسی ها است اما هزینه تهیه بلیط رفت و برگشت با فدراسیون فوتبال است که باید آن را فراهم کند. بازی های دوستانه با بلاروس در روزهای فیفا دی است و هیچ مشکلی برای ما ندارد و بلکه با توجه به در اختیار داشتن تمام بازیکنان بسیار شرایط خوبی است. بعضی ها می گفتند با توجه به جنگ میان روسیه و اوکراین شرایط بدی باشد اما این چنین نیست و 2 بازی دوستانه در یک فضای ورزش سپری خواهیم کرد و به ایران باز می گردیم. 

۴۱۵۴