اولین توقف پاریسن ژرمن در فصل جدید با فرصت‌سوزی‌های امباپه

اولین توقف پاریسن ژرمن در فصل جدید با فرصت‌سوزی‌های امباپه

پایگاه خبری فوتبالی - در هفته چهارم از رقابت های لوشامپیونه فرانسه، پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک ده پرنس به مصاف موناکو رفت که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و پی اس جی نتوانست از این بازی هر سه امتیاز را بگیرد.

به گزارش فوتبالی، این اولین باری است که پی اس جی با هدایت گالتیه موفق نمی شود در یک بازی رسمی به پیروزی برسد و متوقف می شود. در واقع پاریسی ها برای اولین بار در این فصل دو امتیاز را از دست دادند.

در این بازی گل موناکو را کوین ولند در دقیقه 20 بازی به ثمر رساند و پس از آن بود که به خوبی توانست در لاک دفاعی فرو برود و با عملکرد خوب دفاعی و درخشش دروازه بان و البته کمی چاشنی شانس بتواند حملات پی اس جی را خنثی کند.

گل پی اس جی در این بازی توسط نیمار جونیور از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. نیمار در دقیقه 70 این بازی پشت ضربه پنالتی ایستاد و این بار دیگر بحث و حاشیه ای وجود نداشت و توانست دروازه موناکو را باز کند و بازی را یک بر یک مساوی کند.

تا پایان بازی نتیجه به همین شکل ادامه پیدا کرد و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. امباپه در این بازی فرصت سوزی های زیادی داشت و دروازه خالی هم خراب کرد تا بدین ترتیب انتقاداتی به عملکرد او وارد باشد.

1470