3 حریف تیم ملی نوجوانان در اردوی ازبکستان مشخص شدند

3 حریف تیم ملی نوجوانان در اردوی ازبکستان مشخص شدند

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان درباره بازی روز گذشته شاگردانش مقابل خوشه طلایی و اردوی پیش‌روی ازبکستان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش فوتبالی، حسین عبدی درباره برنامه های تیم ملی فوتبال نوجوانان و سفر به ازبکستان برای برگزاری بازی‌های دوستانه اظهار داشت: از 21 مرداد دور جدید اردویمان را با تمرکز بر مرور کارهای فنی مختلف و آماده سازی هرچه بیشتر بازیکنان شروع کردیم. در چند روز آینده عازم ازبکستان هستیم تا سه بازی دوستانه بسیار خوب را با ازبکستان، ژاپن و تاجیکستان برگزار کنیم. در واقع با سه تیمی که از قدرت‌های آسیا هستند، بازی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تا پیش از اعزام به ازبکستان دو بازی درون اردویی خواهیم داشت که اولین بازی روز گذشته برگزار شد. بازی روز گذشته بازی سنگینی بود تا بازیکنان مقابل تیم بسیار خوب رده سنی بزرگسالان خوشه طلایی که در لیگ دسته اول حضور دارد به میدان بروند. 

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان افزود: در این بازی نقاط ضعف و قوت تیم را مورد بررسی قرار دادیم. بی تردید بازی‌های تدارکاتی بهترین فرصت جهت شناسایی ظرفیت بازیکنان در شرایط تحت فشار هستند. در اردو و بازی‌های ازبکستان نیز به دنبال پیشبرد اهداف تیمی خواهیم بود و قطعا کسب نتیجه اولویت اصلی ما نخواهد بود.

۴۱۵۴