مهاجم بارسلونا به دنبال رقابت با لواندوفسکی

مهاجم بارسلونا به دنبال رقابت با لواندوفسکی

پایگاه خبری فوتبالی - پیر امریک اوبامیانگ علی رغم علاقه چلسی خواستار ماندن در بارسلونا و رقابت برای به دست آوردن جایگاه خود در تیم است.

به گزارش فوتبالی، چلسی علاقه مند جذب پیر امریک اوبامیانگ از بارسلونا است اما به گفته موندو دیپورتیو این مهاجم علاقه ویژه ای به ماندن در نیوکمپ دارد. او قصد دارد در فصل جاری نقش جایگزین روبرت لواندوفسکی را ایفا کند و حتی با او به رقابت بپردازد و بتواند در برخی بازی ها خودش به عنوان مهاجم فیکس به میدان برود.

به دنبال جدایی رومیلو لوکاکو از چلسی به مقصد اینتر، این باشگاه لندنی در جستجوی یک مهاجم وسط برای تیم خود است و توماس توخل، اوبامیانگ را از زمانی که در بورسیا دورتمند کنار هم بوده اند می شناسد. این مربی قصد داشت بازیکن گابنی را جزو بازیکنان اصلی تیم قرار دهد.

اوبامیانگ در پنجره نقل و انتقالات ژانویه از آرسنال به بارسلونا پیوست و بلافاصله در نیوکمپ درخشان ظاهر شد. او در ۲۴ حضوری که تا به اکنون در بازی های این باشگاه کاتالانی داشته، ۱۳ گل و ۱ پاس گل به ثمر رسانده و یکی از دلایل اصلی است که تیم توانسته به این فصل چمپیونزلیگ راه پیدا کند.

اما شرایط مالی بارسلونا ایجاب می کند که تابستان امسال عده‌ای از بازیکنان خود را بفروشد و در پست مهاجم نوک نیز بیش از حد نیاز بازیکن وجود دارد. روبرت لواندوفسکی و ممفیس دپای در این پست بازی می کنند. همچنین آنسو فاتی و فران تورس نیز می توانند در پست مهاجم نوک بازی کنند.

1470