مدافع تیم ملی برزیل، جام جهانی و ادامه فصل را از دست داد

مدافع تیم ملی برزیل، جام جهانی و ادامه فصل را از دست داد

پایگاه خبری فوتبالی - استیون جرارد سرمربی استون ویلا در مورد مصدومیت دیگو کارلوس مدافع برزیلی تیمش در شب پیروزی دو بر یک مقابل اورتون در دومین بازی رسمی فصل، گفته بود:" به شدت نگران هستم."

به گزارش فوتبالی، مدافع 29 ساله در این تابستان با 31 میلیون یورو از سویا به استون ویلا پیوست و جایگاه خود را در ترکیب اصلی جرارد پیدا کرده بود اما در اولین بازی در ویلاپارک به علت مصدومیت در نیمه دوم از زمین خارج شد. باشگاه استون ویلا پس از آزمایش های اولیه اعلام کرد که این بازیکن به عمل جراحی نیاز دارد و باید 9 ماه از میادین دور باشد. در بازی استون ویلا و اورتون، کالوم چمبرز به جای کارلوس وارد زمین شد که جرارد در موردش گفته بود" شرایط در حال حاضر خوب به نظر نمی رسد. به عکس برداری نیاز دارد. تیم پزشکی بسیار نگران هستند."

دیگو کارلوس یکی از گزینه های اصلی تیته برای حضور در لیست تیم ملی برزیل برای جام جهانی بود و حالا این بازیکن شانس حضور در قطر را از دست داده و البته با کل فصل وداع کرده است تا جرارد با یک شوک بزرگ مواجه شود. حالا استون ویلا باید تصمیم بگیرد که ایا نیازی به خرید در پست مدافع میانی دارد یا نه. آنها دو هفته برای تصمیم گیری زمان دارند.

4125