تغییر پست موفقیت آمیز صیادمنش در هال سیتی

تغییر پست موفقیت آمیز صیادمنش در هال سیتی

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم جوان تیم ملی و عضو باشگاه هال سیتی در این تیم تغییر پست داده است.

به گزارش فوتبالی، شب گذشته در چارچوب هفته سوم لیگ دسته اول انگلیس، هال سیتی در خانه به مصاف نوریچ رفت و به برتری 2 بر یک رسید.

در این مسابقه ، اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان در ترکیب اصلی هال سیتی قرار گرفت و توانست 90 دقیقه در ترکیب تیمش قرار گیرد.

با نگاه به آمار صیادمنش در این بازی متوجه می شوید مهاجم ملی پوش ایرانی برای سومین هفته متوالی در نقش وینگر در ترکیب تیم انگلیسی ظاهر شد و وظایف خود را به نحو احسن انجام داد.

با نگاه به نقشه حرارتی-حرکتی صیادمنش در این بازی متوجه می شود این بازیکن ایرانی از کناره ها خیلی زیاد نفوذ کرده و موقعیت های زیادی را برای هم تیمی هایش ساخته است.

صیادمنش در این دیدار 90 دقیقه بازی کرد و به عنوان وینگر 50 درصد پاس هایش به مقصد رسید. مهاجم سابق استقلال یک بار فرصت داشت تا دروازه رقیب را باز کند ولی شوتش راهی چارچوب نشد.

در نهایت سایت «سوفا اسکور» در ارزیابی فنی اش از این بازی به صیادمنش نمره متوسط 6.4 را داد ولی عملکرد این بازیکن و تبدیل شدن به یک بازیکن اصلی در ترکیب هال سیتی نشان می دهد سرمربی گرجستانی هال سیتی از تغییر پست مهاجم ایرانی جواب گرفته است.

7777