عکس؛ پیام جالب هوادار رئال مادرید به امباپه

عکس؛ پیام جالب هوادار رئال مادرید به امباپه

پایگاه خبری فوتبالی - کیلیان امباپه مهاجم پی اس جی در ابتدای تابستان در یک قدمی پیوستن به رئال مادرید قرار داشت اما در نهایت قید قولش به هواداران رئال را زد و  قراردادش را با پاریسی ها تمدید کرد.

به گزارش فوتبالی، امباپه با نیامدن به رئال مادرید بسیاری از هواداران این تیم را عصبانی کرد. در حقیقت زمانی که رئال مادرید قهرمان اروپا شد، بسیاری از هواداران رئال در جشن قهرمانی از او یاد کردند که در آن زمان مارسلو کاپیتان رئال از هوادارانش تیمش خواست که به جای شعار دادن در مورد بازیکنان تیم های دیگر، تیم خودشان را تشویق کنند.

رئال مادرید شب گذشته در فینال سوپرجام اروپا به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفت و با پیروزی با نتیجه دو بر یک تعداد جامهای تاریخش را به عدد 98 رساند و حالا دو جام تا رسیدن به عدد 100 فاصله دارد. در حین بازی تصویر جالبی از یکی از هواداران رئال مادرید منتشر شده که به امباپه کنایه زده است. این هوادار پیراهن پی اس جی را خریده و پشت آن پیامی با این مضمون حک کرده است:"امباپه صفر چمپیونزلیگ!"

در حقیقت ستاره فرانسوی در پنج سال حضور در پاریس در لیگ قهرمانان اروپا ناموفق بوده است و حالا باید دید که در سه سال آینده تا پایان قراردادش آیا می تواند قهرمان اروپا شود یا نه.

4125