سوال روز؛ قایدی به استقلال چراغ سبز نشان خواهد داد؟

سوال روز؛ قایدی به استقلال چراغ سبز نشان خواهد داد؟

پایگاه خبری فوتبالی- آیا بازگشت مهدی قایدی به استقلال امکان‌پذیر است؟

به گزارش فوتبالی، در شرایطی که شمارش معکوس هواداران استقلال برای رونمایی این باشگاه از محمد محبی شروع شده، گویا آجورلو و همکارانش به دنبال جذب یک بازیکن سرشناس دیگر هم هستند.

او کسی نیست جز مهدی قایدی که فصل خوبی را در لیگ امارات سپری نکرد و طی چند روز گذشته، اخباری درباره احتمال بازگشت او به استقلال مطرح شده است.

گفته می‌شود ساپینتو علیرغم ترافیک شدید در بخش هجومی تیمش، از همکاری با مهدی قایدی استقبال کرده و بدش نمی‌آید یک بازیکن تکنیکی و خلاق را به تیمش اضافه کند.

گویا آبی‌ها هم با علم به این موضوع منتظر دریافت چراغ سبزی از سوی قایدی هستند تا مذاکرات با او و باشگاه شباب الاهلی را شروع کنند.

این وسط، هنوز معلوم نیست قایدی دوست دارد به ایران برگردد یا نه. طی چند هفته گذشته و زمانی که بحث احتمال حضور او به یکی از دو تیم الوصل یا اتحاد کلبا مطرح بود، خبری منتشر شد مبنی بر آنکه او ترجیح می‌دهد در آن سوی آبهای خلیج فارس به فوتبالش ادامه دهد و فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.

حالا باید منتظر ماند و دید که باشوی کوچک هواداران استقلال، در تصمیمش تجدیدنظر خواهد کرد یا اینکه کماکان در امارات یا یک کشور عربی دیگر، فوتبالش را پیگیری خواهد کرد.

به این نکته هم باید اشاره کرد که او قرارداد 5 ساله با شباب الاهلی دارد و اگر قرار باشد در تیم دیگری بازی کند، الاهلی رضایتنامه او را به صورت قرضی صادر خواهد کرد.

1984