نکونام: مدیران فولاد درک درستی از فوتبال دارند/ فقط دو سه تیم می‌توانند نامحدود بازیکن بگیرند

نکونام: مدیران فولاد درک درستی از فوتبال دارند/ فقط دو سه تیم می‌توانند نامحدود بازیکن بگیرند

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: خوشحالم در مجموعه‌ای کار می‌کنم که مدیرانش درک درستی از فوتبال دارند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، جواد نکونام که تیمش را برای بازی با نفت‌آبادان در هفته اول فصل جدید لیگ‌برتر فوتبال ایران آماده می‌کند، در مورد آخرین وضعیت شاگردانش ، اظهار داشت: بعد از چند اردوی داخلی و یک اردوی خارجی، امروز می‌توانم بگویم فولاد تقریبا آماده است لیگ را با قدرت آغاز کند. از نقل‌وانتقالات راضی‌ام چون بخش زیادی از کیفیتی که دنبالش بودم، با اضافه شدن بازیکنان جدید، قابل دسترسی خواهد بود‌. عملکرد خوبی در نقل‌و انتقالات داشتیم در حالی که دو سال بود نتوانسته بودیم از پنجره نقل‌وانتقالات استفاده کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان تقویت تیم را نتیجه نگاه مثبت مدیران کارخانه فولاد و همراهی مدیران باشگاه دانست و تصریح کرد: بعضی از مربیان سعی می‌کنند همیشه خودشان را طلبکار نشان بدهند که اگر بعدا اتفاق بدی افتاد یا تیم نتیجه نگرفت، بهانه داشته باشند ولی من ترجیح می‌دهم صادق باشم. ترجیح می‌دهم صادقانه بگویم که مدیران فولاد، در راس آن‌ها جناب ابراهیمی مدیرعامل کارخانه، بیشترین همراهی ممکن را با برنامه‌های ما داشت. او با وجود مشغله زیادی که دارد شخصا همیشه وضعیت تیم را با دغدغه و حساسیت زیاد پیگیری کرده‌ است.

وی افزود: کمتر اتفاق می‌افتد که یک مدیر ارشد این اندازه به جزئیات اهمیت بدهد‌. این شکل از اهمیت دادن فرق می‌کند با اینکه مدیری فقط دستور بدهد یا بودجه به تیم تزریق کند. به نمایندگی از مجموعه تیم و هواداران باشگاه از او به خاطر نگاه مثبتی که به فوتبال و ورزش استان خوزستان دارد، تشکر می‌کنم.

سرمربی فولاد گفت: ابراهیمی و بقیه مدیران فولاد کنار تیم هستند و حمایت می‌کنند چون باور دارند که فوتبال یکی از مهم‌ترین علاقه‌مندی‌های مردم خوزستان است. البته از من اگر بپرسید می‌گویم فوتبال تنها دلخوشی این روزهای مردم است. به هر حال خوشحالم که در مجموعه‌ای کار می‌کنم که مدیران ارشدش، درک درستی از فوتبال و هواداران فوتبال دارند و می‌دانند که هزینه کردن در اینجا، نوعی سرمایه‌گذاری است.

نکونام در مورد اینکه با وجود جذب چند بازیکن باکیفیت، تعدادی از هواداران فولاد همچنان در شبکه‌های اجتماعی خواهان جذب مهاجم خارجی هستند، گفت: من ترجیح می‌دهم واقع‌بینانه به تیمم، جایگاهی که داریم، رقبا و جایگاه‌شان نگاه کنم. تیم من امروز یک تیم رقابتی است. مهاجمان خوبی داریم که حتما کیفیت‌شان را در طول لیگ نشان خواهند داد. امیدوارم هواداران به من، همکارانم در کادر فنی، مدیران باشگاه و تک‌تک بازیکنان اعتماد کنند و در طول فصل، حمایت‌شان را احساس کنیم.

وی تصریح کرد: از نظر من فقط دو یا سه تیم در لیگ ایران هستند که می‌توانند نامحدود بازیکن بخرند. قطعا ما جزو آن دو سه تیم نیستیم. گلایه‌ای هم نداریم. اسکواد تیم من امروز نزدیک به همان چیزی است که دنبالش بوده‌ام. چند اتفاق ناامید کننده افتاد، از جمله مصدومیت فرشید اسماعیلی که برنامه‌های ما را تحت‌تاثیر قرار داد. ولی چاره‌ای نیست. مصدومیت بخشی از فوتبال است و امروز من بدون هیچ بهانه‌ای منتظر شروع لیگ هستم تا در کنار هواداران بی‌نظیر خوزستانی، یک فصل فراموش‌نشدنی را رقم بزنیم.

7777