هشدار مالک لیدز به بارسلونا: اگر پول ما را ندهید، یک پرونده بزرگ در انتظارتان است

هشدار مالک لیدز به بارسلونا: اگر پول ما را ندهید، یک پرونده بزرگ در انتظارتان است

پایگاه خبری فوتبالی - آندریا رادریزانی مالک باشگاه لیدز یونایتد به بارسلونا و خوان لاپورتا هشدار داد که اگر پول آن‌ها تا روز دو سپتامبر حاضر نشود، آن‌ها از طریق همه جا از بارسلونا شکایت خواهند کرد. 

به گزارش فوتبالی، بارسلونا مشکلات مالی وخیمی داشت، اما به هرحال خوان لاپورتا و متئو آلمنی توانستند راهی برای مهیا کردن بودجه موردنظر برای خریدهای تابستانی پیدا کنند. گفته می‌شود که آن‌ها با احتساب چهار اهرم مربوط به حقوق تلویزیونی و فروش تقریباً نیمی از استودیو بارسا و همچنین سود سرمایه، چیزی در حدود 868 میلیون یورو درآمد داشته‌اند. این باشگاه که تا ماه پیش در آستانه ورشکستگی قرار داشت، در پنجره نقل و انتقالات تابستانی موفق شد بازیکنانی مثل روبرت لواندوفسکی، ژول کنده و رافینیا را در حدود 150 میلیون یورو به خدمت بگیرد و البته بازیکنانی مثل آندریاس کریستنسن و فرانک کسیه به صورت مجانی به بلوگرانا پیوستند. 

رادریزانی مالک لیدز به The Athletic گفت: "نمی‌دانم پشت پرده چه اتفاقاتی رخ دارد و آن‌ها چطوری توانستند پول به دست بیاورند و این مشکوک است. ببینید من در روز دوم سپتامبر به شما خواهم گفت. اگر آن‌ها نتوانند پول رافینیا را پرداخت کنند، آن وقت درگیر یک پرونده بزرگ جهانی خواهند شد."

لیدز چند هفته قبل با سران چلسی بر سر رافینیا به توافق رسید، اما این وینگر برزیلی اصرار به پیوستن به بارسلونا داشت.

4416